Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rokgrupa no Smiltenes “the Missing” izdod savu pirmo mūzikas videoklipu

Bezvēsts pazudusī rokgrupa no Smiltenes “the Missing” izdod savu pirmo mūzikas videoklipu un jaunāko dziesmu par cilvēka mainīšanos – “Dieva Sieva”

Dziesmas mūzikas autors ir Kristaps Plotnieks, bet vārdus palīdzēja sarakstīt Jānis Skudriņš. Dziesmas ierakstā piedalās – Kristaps Plotnieks (ģitāra), Kristaps Purmalis (basģitāra, balss), Māris Rudzītis (bungas), Druvis Vērzemnieks (ģitāra) un Jānis Skudriņš (ģitāra, balss). Videoklipa operators un editors – Nils Jaunsubrēns.

Īss komentārs no vārdu autora Kristapa:”Cilvēki dzīvojot dzīvi mainās un paliek sveši paši sev, dažreiz kaut kas viņiem liek aizdomāties, ka notikušās izmaiņas nav uz labo pusi.” Konkrētais stāsts ir par meitenes un puiša attiecībām, kas izjūk meitenei mainoties, to kā beigsies stāsts var redzēt videoklipā.

Grupa atkal apvienojās 2016. gadā, pirmajā grupas pastāvēšanas laikā tā darbojās no 2002.-2006. gadam. Grupas pirmais nopietnais sasniegums pēc atkal apvienošanās bija Radio SWH raidījuma Priekšnams uzvarēšana 2017. gada aprīļa mēnesī, ar dziesmu “Tēvu Zemē ieradies”. 

Milzīgu paldies grupa saka visiem tiem, kas palīdzēja šī videoklipa tapšanā – KKC (Kaņepes Kultūras Centrs), Smiltenes Dome, galvenajiem aktieriem Oskaram Vīgantam un Aritai Birzgalei, kā arī draugiem un radiem, kas ieradās un atbalstīja klipa uzņemšanas laikā.

Tuvākais grupas koncerts paredzēts 24. novembrī, kad grupa uzstāsies festivāla “Bildes 2017” ietvaros kopā ar populāro mūziķi Ēriku Budēvicu.


Kultūra un Izklaide