Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sarmīte Millere norāda, ka šogad radoši jāizmanto Marsa enerģija 1

Kādreizējo rīdzinieci, bet tagad valcēnieti Sarmīti Milleri vienmēr ir fascinējušas lietas, kas atrodas ārpus tradicionāli zināmā. Šī interese viņai lika pievērsties astroloģijai un iegūt profesionālas astroloģes sertifikātu.

 

Rīgā S. Millere ir vadījusi firmu, kuras specifika ir astroloģija, viņa ir lasījusi arī lekcijas Hamburgas astroloģijas skolā Rīgā. Par mūsdienu sabiedrību astroloģe saka: "Šobrīd mēs esam ielikti situācijā, kurā ikvienam pašam jādomā, ko viņš varētu darīt, lai pastāvētu."

 

 

S. Millere ir pārliecināta, ka atsevišķs cilvēks, sabiedrība kopumā un daba atrodas savstarpējā mijiedarbībā ar planētu kustību, to enerģijām un cikliem kosmosā. Astroloģisko pareģojumu saistību ar mistiku un, pēc dažu domām, pat ar maģiju viņa sauc pa mītu, kas neatbilst patiesībai.

 

 

 "Astroloģija balstās uz patiesām norisēm kosmosā. Tā ir zinātne ar savu vēsturi, kas gan mūsu valstī nav akceptēta. Astronomija ir zinātne, kas pētī debesu ķermeņus, bet astrologi skaidro to ietekmi uz dzīvo radību un saistību ar visu dabu kopumā," saka S. Millere.

 

Balstoties uz astronomiskajiem datiem, tiek sastādīti horoskopi. Tos S. Millere dēvē par vistiešākajiem šīs zinātnes instrumentiem. Piebilstu, ka par to atbilstību patiesībai viedokļi ir dažādi. Ir cilvēki, kuri uzskata, ka horoskopi precīzi raksturo viņu dzīvi, citi tiem netic, jo maz kas no pareģotā piepildoties. Vēl daži uzskata, ka viņi paši veido savu dzīvi.

 

"Tie horoskopi, kuri publicēti presē, ir domāti tūkstošiem cilvēku, un, protams, nevar raksturot katru personīgi, jo nav pilnīgi vienādu vienas zodiaka zīmes pārstāvju. Klasiskajā astroloģijā apskata 10 planētu ietekmi uz cilvēku. Šīs planētas ir izvietotas pa visu zodiaku. Masu medijos publicētie horoskopi lielākoties izstrādāti, vadoties no Saules, tādēļ tie nevar precīzi raksturot katru indivīdu, jo mēs neesam radīti pēc vienas shēmas.

 

 

Arī dvīņiem ir dažādi horoskopi. Presē publicētie horoskopi sniedz vispārīgos vilcienos attiecīgajā zodiaka zīmē dzimušā raksturojumu. Viss atkarīgs arī no astrologa redzējuma. Katrs lasītājs kādā no publicētajiem horoskopiem var izlasīt kaut ko, kas atbilst viņa piedzīvotajam.

 

 

Ja viņš to neatrod viena astrologa sastādītajos horoskopos, tad sev atbilstošu raksturojumu var atrast cita izveidotajos. Tas ir tāpat kā ar dažādu attieksmi pret ziedu. Mākslinieks uz to skatās un domā, ka vajadzētu ziedu uzgleznot, bet biznesmenis, kā ar to nopelnīt," stāsta S. Millere.

 

Sastādot individuālo astroloģisko karti, klasiskajā astroloģijā vadās pēc 10 planētu stāvokļa, indivīdam piedzimstot. Cilvēks piedzimst un šis brīdis kosmosā tiek apstādināts. Šajā mirklī veidojas piedzimušā karte.

 

 

Tas ir tā, it kā attiecīgajā sekundē debesis būtu nofotografētas un planētas paliek tur, kur tās tobrīd bijušas. Šāda karte jau runā par konkrētu cilvēku un norisēm viņa dzīvē, kā arī par planētu ietekmi uz viņu.

 

Kā pirmā, kas ietekmē cilvēka dzīvi, jāmin Saule, kas ir katra ego (es). "Mēness pārstāv zemapziņu, visu emocionālo, sadzīvi. Merkurs attiecas uz prātu, domu un runu. Venēra ir mīlestība un nosaka jūtas, skaistā izpratni. Marss - enerģiju, impulsus, aktivitāti. Jupiters ir labvēlis, paplašinātājs, bet Saturns ir stingrais skolotājs, kurš ierobežojot, veicina stabilitāti.

 

 

 Tad ir Urāns, ko var uzskatīt kā zibeni no skaidrām debesīm, kas maina pārāk ieilgušu procesu norisi. Urāns ir arī revolūcijarevolūcija. Pēc šīs planētas jāmin Neptūns, kas cilvēkā ir augstākais iekšējais Dievs, tajā pašā laikā tas var būt ilūzija, kas pārtop dzejā vai mūzikā.

 

 

Parasti šīs Neptūna izpausmes cilvēks sevī meklē pusaudža gados. Ja jaunietis bērnībā nav bijis pievērsts radošām nodarbēm, viņš nepratīs sadzīvot ar vēlmi pēc ilūzijām un var nodoties narkotikām vai alkoholam. Tad ir Plutons, kas cilvēkā rada transformāciju. Tā ir līdzīga atomsprādzienam dzīvē.

 

 

Plutons atbild arī par piedzimšanu un miršanu. Pēc katras planētas ietekmes stipruma cilvēka piedzimšanas brīdī ir atkarīga viņa dzīve, bet cilvēks pats ar savu darbību nosaka sevī planētas izpausmes līmeni." saka S. Millere.

 

Astroloģe uzsver, ka cilvēks dzīvi pats var ietekmēt ar saviem lēmumiem un domāšanu. Piemēram, Neptūna ietekmi var izmantot, lai apgūtu medicīnu, fiziku, matemātiku, radošos procesus dažādos mākslas veidos, bet var arī arī nogrimt alkoholismā vai narkotikās. "Izvēle vienmēr paliek cilvēkam," apliecina S. Millere.

 

Planētu darbība ietekmē sabiedriskās norises un, pēc dažu pareģu apgalvojuma, pat pasaules likteni. Ir pētnieki, kuri uzskata, ka 2012. gadā mūs gaida gandrīz vai pasaules gals, jo, lūk, līdz tam laikam ir veidots Maiju kalendārs. S. Millere tādam izskaidrojumam nepiekrīt.

 

 

"Maiju kalendārs aptver 5000 gadu posmu - 3000 gadus pirms mūsu ēras un 2000 gadu pēc tās. Tas beidzas 2012. gadā. Šis posms ir Saules pārvaldīts. Pašlaik beidzas 5000 gadu ilgais Saules pārvaldījuma laiks, tādēļ arī tās ietekme zaudē spēku. Tas nozīmē, ka sāksies citas planētas laiks, kas veicinās arī citādas darbības.

 

 

Tas gan nav vienas dienas process. Saules cikla laikā tautas pielūdza Saules dievus, zeltu, tas ir Saules metāls. Sabiedrība vairāk orientējās uz ģimenes šūniņu kā gaismu, vīrietis bija ģimenes galva, bet tagad Saules procesi kosmosā aktivizē tieksmi uz ego. Šodien cilvēki arvien vairāk paši sāk justies kā saules vai ir spiesti tādi justies.

 

 

 Arī valsts cilvēkus virza uz to, lai katrs pats uzņemas atbildību par savu veselību, izglītību un darba iespējām, jo valdošs ir norādījums - par visu maksāsi tu pats. Arī sociālā palīdzība tiek mazināta. Nostiprinās princips, ka ikviens atbild par sevi," stāsta S. Millere.

 

Pēc viņas domām, sabiedrībā arvien vairāk sāk dominēt dabas likums, ka izdzīvo tikai stiprākais. "Šis process jau sācies. Ja augstskolu beigs, piemēram, 25 studenti, ne visi dabūs darbu, kādu pirms studijām vēlējušies.

 

 

Jācenšas būt labākajam. Ja agrāk visiem turpmākā dzīves shēma bija skaidra, tad tagad tādas nav. Cilvēkiem tam jāpielāgojas. Tā ir sabiedrības transformācija, jo Plutons ir iegājis Mežāža zīmē. Viss, kas agrāk bija pieņemts kā stabils, var tikt mainīts. Tas jau redzams ikdienā. Vienam valdības lēmumam seko otrs, kas iepriekšējo pasludina par spēkā neesošu," secina astroloģe.

 

Šajā laikā S. Millere ikvienam iesaka apgūt pašu grūtāko - paļauties pašam uz sevi, uzstādot mērķus un sasniedzot tos.

 

 

 "Rūpīgi jāizvērtē situācija, kurā esi un tad jāmeklē izeja no tās. Ir daudz nišu, kuras sen aizmirstas vai vēl neatklātas, un katram ir kāda iespēja arī šodien izpaust sevi. Ja ir zeme, tad varbūt izveidot dārzu un kopt to. Ja proti iekārtot vai remontēt māju, tad, iespējams, kādam tieši šī prasme ir vajadzīga.

 

 

Svarīgākais ir profesionalitāte un atbildība. Mēs visi dzīvojam tādos apstākļos, kuros jāizlemj, ko paši savā labā attiecīgajā brīdī varam izdarīt. Tas ir nepierasti, grūti, bet iespējami. Personīgajām vēlmēm jābūt līdzsvarā ar iespējām," apliecina S. Millere.

 

Astroloģe atgādina, ka šogad ar pavasara saulgriežiem ir sācies aktīvais Marsa gads, kurš ir spēcīgu impulsu vadīts. Tā enerģijas vēlams kontrolēt un virzīt radošu procesu īstenošanai. Jo mazāk būs sasteigtu, bezatbildīgu un destruktīvu darbību, jo vieglāk paies aizritēs šis gads.

Komentāri 1

Kultūra un Izklaide