Smilteniešu joks liek pasmaidīt 6

Nav noslēpums, ka patīkami svešā pusē sastapt paziņas. Šoreiz neklātienes tikšanās radīja patiesi jautru noskaņojumu.

 

Parasti pirms ceļa posma, kur ceļinieki veic remontdarbus, par to brīdina norāde. Tajā var izlasīt, kura no firmām veic remontu. Ne vienā vien Latvijas vietā pie autoceļiem ir norāde: "Uzmanību! Uz ceļa strādā SIA "8 CBR"". Smilteniešiem tas, protams, rada sajūtas - mūsējie!

 

 

Tieši šādas izjūtas pārņēma vakar, kad netālu no Matīšiem, portāls ziemellatvija.lv ieraudzīja dzelteno ceļa zīmi. Intriga palielinājās, kad tālumā varēja redzēt tiltu un sarkanbaltās brīdinājuma norādes. Pie tilta nenoliedzami stāvēja viens no ceļiniekiem.

 

 

Pa priekšu braucošās automašīnas samazina ātrumu, un arī mēs cenšamies lūkot, kurš no smilteniešiem tik stalti regulē satiksmi. Grūti komentēt, ko par šo joku teic ceļu satiksmes noteikumi, bet garastāvokli tas uzlabo noteikti.

Komentāri 6

dzenis

Jā šito joku arī pieredzēju, bet īstenībā forši-papildus uzmanība tiek pievērsta un ātrums samazināts. Cik nav pierasts, ka ceļa remonta zīmes saliktas bezjēgā mēnešiem ilgi, bet neviens neremontē un tad jau tās zīmes pēc ieraduma nevienmēr tiek pilnā apjomā ņemtas vērā, bet šitas izbāzenis visu maina :)

pirms 13 gadiem, 2008.08.14 13:34

es arī braucu un redzēju, bet būtu vēl ticamāk, kad kājas pieliktu :D

pirms 13 gadiem, 2008.08.14 20:44

Nejoks

Joks ta joks, bet , ja nu ir noķerti nepareizie ''izbāzeņu''taisītāji Smiltenē? Īstenais varbūt strādā ceļiniekos?!!! Hāaa a a aaaaa ha ha ...!!!!!!

pirms 13 gadiem, 2008.08.14 20:48

aaaa

nu ļoti jauka ideja pat varu derēt ka tas šoferim kurš aizrunājies pa telefonu un lido ar BMW noteikti liks piesist kāju uz bremžu pedāli... ja kas tad Polijā tādu ir daudz un darbojas instikti:))))))

pirms 13 gadiem, 2008.08.15 20:40

Kaiminjsh

Ir labs :)
Veel interesantaaka situaacija rodas, ja tumshaa laikaa mediijot kadrus (foto mekleejumi) pastaigaa pa Smilteni ar dzelteno vesti :)

pirms 13 gadiem, 2008.08.21 23:57

Kultūra un Izklaide