Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šo gadu sauksim par Peles, nevis Žurkas gadu 2

Astroloģija ir dzīves ciklu izziņas metode, un pirmkārt tā ir zinātne, kas tulko zvaigžņu enerģiju saikni ar dabu un mums. Liela daļa cilvēku cer un tic, ka zvaigznes viņiem būs labvēlīgas.

"Astronomiski jaunais gads iestājas līdz ar ziemas saulgriežiem, tātad ar 21. decembra rītu, kad dienas kļūst garākas un visa pasaule pagriežas pret gaismu. Austrumnieki jauno gadu uzsāk 7. februārī, un tas būs Žurkas gads. Valkā tas sāksies pulksten 5.22. Austrumu astroloģijā slēpjas dziļa gudrība, kas balstās uz Jupitera ciklu. Vienkāršības labad šie laika cikli ir saistīti ar dažādiem dzīvniekiem. Man patiktu, ja nākamo sauktu par peles, nevis žurkas gadu. Šim dzīvniekam piemīt īpašības vilkt, vākt, krāt. Tā arī būs gada tendence," komentē Alfrēda Vittes Astroloģijas akadēmijas absolvente Māra Zeltiņa. Viņai tagad astroloģija ir vaļasprieks.M. Zeltiņai šķiet ka tieši nākamais gads būs saistīts ar investīcijām, kredītiem, taču šiem procesiem ir arī otra puse - tie, kuri redzējuši žurku vai peļu midzeni, zina, ka tajos ir haoss. Tāpēc nevajadzētu ļauties neattaisnotiem riskiem, izšķērdībai un nepārdomātai tērēšanai. Dzīvajā dabā neviens nekrāj tikai krāšanas dēļ. Veiksies tiem, kuri krās attīstībai un liks lietā visus resursus. Spekulāciju cienītājiem jāuzmanās.Mums pieņemts, ka jauns gads sākas ar 1. janvāri. Klasiskai ebreju astroloģijai ir septiņas galvenās planētas, un šā gada pārvaldnieks ir Jupiters, kuru dēvē par lielo labo, un tās atslēgas vārdi ir pārpilnība, palielināšanās, nozīmīgums un varenība. "Raugoties Valkas novada koordinātēs, redzam, ka vajadzētu veikties daudzām lietām - attīstībai, izglītībai, kustībai, apritei un pilnveidošanās daudzos citos aspektos. Šis ir lielām pārmaiņām labvēlīgs gads, taču nevis nepārdomātiem un straujiem lēcieniem. Saturnu uzskata par likteņplanētu, tāpēc astrologi tai gada sākumā pievērš īpašu uzmanību, lai izpētītu, kādus aspektus tā veido. Manuprāt, veiksmi sola tas, ka Jupiters veido labu un draudzīgu saikni ar Saturnu. Tas norāda uz optimismu, dzīvesprieku, bet nav jau tā, ka visas lietas ir tikai baltas. Katram baltumam ir arī tumšā puse. Jādarbojas katram pašam. Astroloģiskā prognoze ir tikai fons iespējami būtiskiem uzlabojumiem," skaidro astroloģe. Viņa brīdina, ka šķietami labvēlīgajam fonam nevajadzētu būt iemeslam, ka pietrūkst aktīvas rīcības brīdī, kad bija jārīkojas. M. Zeltiņa ir pārliecināta, ka katrs cilvēks ir individuāla būtne un viņa nākotni var paredzēt tikai saistībā ar dzimšanas brīdi un vietu. Kas der visiem, neder nevienam. Paļauties tikai uz kopēju prognozi un neko nedarīt ir neprāts.

Komentāri 2

ko,a?

kaut kāds MURGS,kas cilvēkam kopējs ar dzīvniekiem-cūku,žurku.....?????
vai tad mēs neesam radīti pēc Dieva līdzības?

pirms 12 gadiem, 2008.01.03 14:17

susurs

Ziņojiet to ķīniešiem, tas jau viņu kalendārs ar lopiem.

pirms 12 gadiem, 2008.01.03 21:10

Kultūra un Izklaide