Variņos bērniem uzceļ sniega namiņus 2

Kas jauns šoziem uzcelts Variņu sniega pilsētiņā? Lai to noskaidrotu, "Ziemeļlatvija" devās ciemos uz vienu no ciemata privātmājām.

Jau pērn rakstījām, ka mājas saimnieka Jāņa Jēkabsona vaļasprieks ir dažādu sniega skulptūru veidošana. Ja aizvadītajā ziemā tas bija traktors, vienstāva namiņš un slidkalniņš, tad šogad pagalmā Jānis bērniem uzcēlis divas glītas mājiņas ar logiem un durvīm, un slidkalniņu.

Sešus gadus vecais Markuss pa dienu ir bērnudārzā un pie slidināšanās tiek brīvdienās. Toties gadu un sešus mēnešus Natālija katru dienu priecājas par sniega namiņiem. "Staigā iekšā un ārā, spēlējas, apsēžas uz ragaviņām," stāsta meitenītes mamma Austra Ķīķe.

Viņas dzīvesbiedrs bērniem sniega figūras uzcēlis retajās brīvdienās. "Uz darbu mežā viņš aizbrauc agri, ar tumsiņu, un arī atpakaļ ir vakarā, ar tumsu. Mājās ir reti," piebilst Austra.

Arī šoziem varinieši ar interesi apskatot, kas jauns uzcelts mājas pagalmā. Pāris garāmgājēji sniega namiņus pat nofotografējuši un ielikuši draugos.lv. Tomēr citi sekotāji, bērnu tēvi, Jānim ciematā nav uzradušies. Citos ciemata pagalmos tādas sniega pilsētiņas nav redzētas.

Komentāri 2

Kultūra un Izklaide