Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vīrieši un sievietes grēko dažādi

Vīrieši un sievietes grēko dažādos veidos, un saskaņā ar Vatikāna pētījumu sievietes vairāk cieš no lepnības, bet vīrieši no miesaskāres.

 

Katoļu novērojumi liecina, ka vispopulārākais sieviešu grēks ir lepnība, bet vīriešu vēlmi garšīgi paēst pārspēj vienīgi miesas alkas.

 

 

Vatikāna avīzē "L'Osservatore Romano" publicētais ziņojums tika balstīts un grēksūdzēm, ko uzklausīja 95 gadus vecais priesteris Roberto Buza.

 

 

"Vīrieši un sievietes grēko dažādos veidos," raksta monsinjors Voicehs Gertihs, Vatikāna teologs. "Ja raugās uz netikumiem to radīto grūtību perspektīvā, tad vīrieši cieš citādi nekā sievietes."

 

 

Monsinjors Gertihs uzskata, ka vīrieši visvairāk cieš no miesaskāres, tai seko negausība, kūtrums, dusmas, lepnība, skaudība un alkatība. Savukārt sievietei visbīstamākie grēki ir lepnība, skaudība, dusmas, miesaskāre un kūtrums.

 

Kultūra un Izklaide