Vīrietim piecas reizes uzbrūk citplanētieši

Kāds Bosnijas iedzīvotājs uzskata, ka viņam uzbrūk citplanētieši, jo viņa mājai piecas reizes trāpījuši meteorīti.

Belgradas universitātes eksperti apstiprinājuši, ka visi akmeņi, ko Radivoje Lajičs viņiem iesniedzis, patiešām ir meteorīti.

Tagad viņi izmeklē magnētiskos laukus vīrieša dzīves vietas apkārtnē, lai noskaidrotu, kas šo rajonu padara tik pievilcīgu debesu ķermeņiem.

Taču Lajičam, kurš uz savas mājas Gornjas Lamovites ciemā tagad uzlicis jumtu ar tērauda sijām, ir pašam savs izskaidrojums notiekošajam.

"Acīmredzami esmu kļuvis par citplanētiešu mērķi. Nezinu, ko esmu izdarījis, lai viņus aizkaitinātu, taču tam nav cita saprātīga izskaidrojuma. Iespēja, ka tev trāpīs meteorīts ir tik niecīga, ka tad, ja tas notiek piecas reizes, tam jābūt tīšām," klāstīja Lajičs.

Pirmais meteorīts uz viņa mājas uzkrita pagājušā gada novembrī un kopš tā laika tajā ietriekušies vēl četri debesu ķermeņi. Meteorīti vienmēr krīt tad, kad spēcīgi līst, bet nekad skaidrā laikā.

"Sākumā es nezināju, kas ir šie dīvainā izskata akmeņi, taču Belgradas universitātes eksperti man apstiprināja, ka tie visi ir meteorīti," sacīja viņš.

"Uz mani tēmē citplanētieši. Viņi ar mani spēlējas. Es nezinu, kādēļ viņi to dara. Kad ārā līst, es nespēju gulēt, jo visu laiku uztraucos, ka kritīs vēl viens," piebilda meteorītu upuris.

Kultūra un Izklaide