Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dejotājiem – kopmēģinājums Strenčos un Smiltenē

Sestdien, 15. janvārī, pilsētas kultūras namā notiks Strenču novada un Valkas novada deju kolektīvu kopmēģinājums. Kopmēģinājumu vadīs Smiltenes apriņķa deju kolektīvu virsvadītāja Ieva Adāviča.

"Tiks apgūts repertuārs Vidzemes Deju svētkiem "Caur sidraba birzi gāju", kas 4. jūnijā notiks Aizkrauklē," informē Strenču novada sabiedrisko attiecību speciāliste Ginta Gailīte.

Strenču novadā ir divi deju kolektīvi, Valkas novadā - trīs.

Smiltenes novada deju kolektīviem kopmēģinājums notiks Smiltenes kultūras un sporta centrā 29. janvārī. Vēl pirms tam, 22. janvārī, Cēsīs rīko Vidzemes deju svētku modelēšanas koncertu, uz kuru aicināti deju kolektīvu vadītāji.

Visu Smiltenes apriņķa (Smiltenes, Valkas un Strenču novadi) deju kolektīvu skate gaidāma 27. martā Smiltenes kultūras un sporta centrā.

"Vidzemes Deju svētkos Aizkrauklē šovasar dejos visi - jaunieši, vidējā paaudze un seniori no Vidzemes un Rīgas," saka I. Adāviča.

Kultūra un Izklaide