Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dziedošās ģimenes spietos uz Variņiem

Šo sestdien, 19. septembrī, Variņu tautas namā pulcēsies dziedošās ģimenes no daudziem Latvijas novadiem. Tas būs viņu "Spiets".

 

"Parasti spietojām pavasarī, bet šoreiz koncertu ietērpsim košā rudens krāsu varavīksnē," saka Variņu tautas nama vadītāja un vietējā "Spieta" krustmāte Lolita Balode.Koncerts sāksies pulksten 17.00.

 

Variņu tautas namā viesosies ģimenes no Cēsīm, Valmieras, Madonas, Balviem, Rīgas, Alūksnes un Ogres, kā arī pašu novada pārstāvji. Pirmo reizi šādā pasākumā piedalīsies smilteniešu Krūmiņu-Krīgeru ģimene. Līga, Tomass un viņu mazie bērni Lūkass (divi gadi) un Linda (pieci gadi) jau nopietni gatavojas un koncertā dziedās vācu un latviešu valodā.Vēl Smilteni pārstāvēs Silenieku un Timermaņu ģimenes, Variņus - Elstiņu ģimene, Grundzāli un Palsmani - Purvlīču un Kovalu dzimta. Dziedās arī LNT "seja" Liene Zostiņa.

 

Solījušas atbraukt arī jauniešu popgrupas "Grieži" no Vangažiem un "Twister" no Trapenes. "Būsim vienoti ar gaišām domām, smaidu sejā, labestību, iecietību un mīlestību," dalībniekus un skatītājus gaida L. Balode.

Kultūra un Izklaide