Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dziedošās ģimenes uzlādē “Spiets” Variņos

Valcēnieši Gudrinieki vēl nākamajā dienā pēc dziedošo ģimeņu "Spieta" atradās saviļņojošu emociju varā.

Foto šeit!

 

"Bijām patīkami pārsteigti, cik ļoti pozitīvs var būt šāds pasākums un cik visi cilvēki tajā ir labvēlīgi noskaņoti," priecājas Gunta Gudriniece.

 

Aizvadītajā sestdienā "Spiets" Variņu tautas namā sapulcināja gandrīz 20 ģimeņu no vairākiem Latvijas novadiem. Valcēniešu Gudrinieku ģimene "Spietā" piedalījās pēc ilgāka pārtraukuma un nenožēlo viņu "izvilkšanu" no mājām. Kaut arī koncerts ilga trīs stundas, dalībniekiem laiks paskrēja ātri un pat noslēguma dziesmas laikā negribējās atvadīties.

 

"Tie bija sadziedāšanās svētki, kas pagāja kopības sajūtas zīmē. Neskatoties uz dzīves grūtībām un krīzi, cilvēki vēlas priecāties un svinēt svētkus," kārtējo reizi pārliecinājās "Spieta" organizatore, Variņu tautas nama vadītāja Lolita Balode. Atbrauca arī bezdarbnieki, nezinot, kad saņems pabalstu, bet nežēlojot naudu degvielai.

 

Savukārt ne viens vien dziedošo ģimeņu pārstāvis "Ziemeļlatvijai" atzīst, ka pasākuma izdošanās ir L. Balodes entuziasma un pozitīvisma rezultāts.

 

Lielāko gandarījumu vietējā "Spieta" krustmāte ieguva, redzot uz skatuves uzstājamies ģimenes, kurās dzied vairākas paaudzes. Daudzi "spietotāji" savu priekšnesumu pasniedza kā teatralizētu šovu, iepriecinot skatītājus.

 

Brīvajā laikā tautas nama vestibilā izstādē varēja aplūkot Maigas Āboliņas vadītā mākslas pulciņa audzēkņu darbu izstādi. Skatuves noformējuma skaists akcents bija tā apgleznotas zīda šalles. L. Balode informē, ka Variņu tautas namā sezonu atsākuši ne tikai mazie mākslinieki, bet arī citi pašdarbības kolektīvi: jauniešu deju kolektīvs "Dancātājs", vidējās paaudzes deju kopa "Varis", vokālais ansamblis "Sinkope" un ritma deju grupas.

 

 

"Turpināsim aktīvi sadarboties ar Variņu pamatskolu, bērnudārzu "Saulīte", pagasta pārvaldi un novada kultūras darba organizatoriem, lai varētu interesantāk un radošāk veidot kultūras pasākumus un piedāvāt tos iedzīvotājiem," sola tautas nama vadītāja.

Kultūra un Izklaide