Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ērģemes bērnunams nav saņēmis naudu no labdarības koncerta biļetēm 17

Ērģemes bērnunams līdz vakardienai vēl nebija saņēmis naudu, ko iestādei solīja pārskaitīt Harijs Egle, Smiltenē 29. augustā notikušā koncerta "Marika Svīķe un Latvijas mūziķi Ērģemes bērnunamam" organizators.

 

Afišas vēstīja, ka pārdoto biļešu nauda tiks pārskaitīta bērnunamam krīzes centra izveidošanai. Šim nolūkam vajadzīgi aptuveni četri tūkstoši latu.

 

Pēc pasākuma H. Egle informēja, ka pārdots aptuveni 300 biļešu, un solīja piezvanīt avīzei, tiklīdz viņš pārskaitīs bērnu namam naudu. "Ziemeļlatvijai" vakar vairākkārt neizdevās sazvanīt H. Egli, jo mobilā tālruņa klausuli viņš necēla.

 

Ērģemes bērnunama direktore Jolanta Visocka vakar informēja, ka iestāde naudu vēl nav saņēmusi. Koncerta organizatoram pagaidām nav zvanījusi ne viņa, ne labdarības idejas autore, Valkas rajona padomes galvenā speciāliste un Valkas novada domes Sociālā dienesta vadītāja Mārīte Magone.

 

"Pagaidīsim vēl šo nedēļu, un tad es zvanīšu," vakar solīja M. Magone. Viņa apņēmusies sekot, vai H. Egle pildīs savu solījumu, taču vienlaikus atzīst, "ka mums jau nav ne līguma, ne kā cita, ka obligāti tai naudai ir jābūt".

 

J. Visocka cer, ka krīzes centru bērniem varētu izveidot ar cita sponsora - kompānijas "Microsoft" palīdzību un Valkas novada domes līdzfinansējumu. M. Magone secina, ka bez sponsoru atbalsta novada dome šādu projektu nespēs īstenot, jo budžetā tam nebūs naudas.

Komentāri 17

anita

...kā jau teicu,atbalstāms pasākums,bet liekas,ka kaut kas stipri nogājis greizi....ceru,ka viss noskaidrosies...bet nepiekrītu ,ka organizē labdarības p0asākumu ar alkahola tirzniecību reizē....kur te morāle?Vai kādam Ērģemes bērnam nepalika slikti mājupceļā....

pirms 9 gadiem, 2009.09.07 13:57

..

Akmens Magones darza. Nu ka var kaut kas vakt naudu, bet nenoformet to dokumentali. Principaa ir apkraapti tie, kuri pirka biletes un domaaja, ka ziedo.

pirms 9 gadiem, 2009.09.07 16:20

@@

Ja šo naudu nenodos, kur bija paredzēts,tad Dievs viņus sodīs, un šis sods būs bargs, jo nevar ar šādiem bērniem jokot! Viņi taču gaida. Lielais FUI Magonei, vai tad pirmo reizi organizē šādus pasākumus.

pirms 9 gadiem, 2009.09.07 18:34

Elle

Vai Magone ir padomājusi, ka centram būs nepieciešami darbinieki, jāmaksā par personu ēdināšanu utt. un cik tas viss ik mēnesi maksās? Cik vispār novadam tāds centrs nepieciešams? Vai 10 gadījumu dēļ gadā tāds ir jāuztur?

pirms 9 gadiem, 2009.09.08 10:21

@@@

Dievs sodīs arī visus tos klačīgos, kuri nedara savu darbu, bet pin intrigas. Viena tāda resnule raujas kā nelabā.

pirms 9 gadiem, 2009.09.08 11:01

Lai nu to bērnu namu uztur pašvaldība, nevis ziedotāji. Ja nevar uzturēt, tad lai slēdz ciet. Tapat tur to bērnu nav tik daudz. Magone tikai sev ir iesildījusi vietu, kur pēcpusi nolikt. Kauns.

pirms 9 gadiem, 2009.09.08 15:28

jumis

Kaut kāda darbība Magonei ir jāimitē, citādi par ko saņemt 800 latus?

pirms 9 gadiem, 2009.09.08 15:33

Ilmaars

varu pateikt , ka shis Harijs Egle ir ljoti rafineets kraapnieks no kriminaalaam aprindaam , un apkraapis jau daudzus ar nekustamajiem iipashumiem , turklat naturaals alkoholikjis un pirms tam izseedeejies laikam arii cietumos. Vajaga informeet Degpunktu , lai ieliek fotorobotu , gan jau atsauksies simtiem vinja apkraaptie cilveeki.

pirms 9 gadiem, 2009.09.08 19:21

Sandra

kaa vaar uzticeet shaadu paaakumu riikoshanu Harijam Eglem cilveekam ar apshaubaamu reputaaciju un kriminaalu pagaatni - lai atbiildibu tad taqad par beernunama apzagshanu uznjemas amatpesrona Magone

pirms 9 gadiem, 2009.09.08 21:39

Vai Jums nav kauna noriet cilvēku? Ja nezināt visus apstākļus, nepazīstat personīgi, tad neizplatiet tādas baumas!

pirms 9 gadiem, 2009.09.08 22:05

Jāā

Cilvēki, kas pirka un ziiedoja no tā zemajām algām, tagad jūtas piekrāpti. Dumju darbinieku neizdarība un likumu nezināšana. Kā tomātu tirgošana lielceļa malā.

pirms 9 gadiem, 2009.09.09 08:55

Ilze

Harijs Egle ir krapnieks, tapec vajag savakt liecibas no cietusajiem un iesniegt policija. Harijs Egle ir izkrapis tadas summas ka drosi varetu 5-10 gadus sedet cietuma.

pirms 9 gadiem, 2009.09.09 13:44

incis

Pati Magone kā dienesta vadītāja ir viena liela kļūda, jo neko citu bez citu nozākāšanas nespēj izdarīt. Par tik lielu algu vismaz varēja nestaigāt kankaros.

pirms 9 gadiem, 2009.09.10 10:20

...

Mums katram ir kāds svarīgs cilvēks, kurš dod dzīvei jēgu, tāpēc tādas pļāpas lielākoties nodara ļaunumu pašas sev, kad pamazām ikviens apkārtējais saredz, kas ir kas. Lai viņa tenko, ja neko citu neprot.

pirms 9 gadiem, 2009.09.10 13:32

Tas ir ārprāc LNT Tautas Balsi redzēju - bijušais alūksnietis , dzērājs un cietumnieks Harijs Egle atkal krāpj cilvēkus - šoreiz jau uz bērnu nama rēķina . Mīļie cilvēki , atjēdzieties , neielaižieties ar šādiem afēristiem darījumos . Ir jāsavāc arī citu cietušo liecības un jāsniedz lieta prokuratūrā . Viņa aktivitātes ir jāaptur !!!!!!!!!!! Mūsu radiem šis krāpnieks arī izkrāpa naudu , solot pārdot nekustamo īpašumu ......labi ,ka nofotografējām viņa seju mobilajā telefonā , atpazinām uzreiz pēc LNBT raidījuma....

pirms 9 gadiem, 2009.09.24 07:51

Jānis -valka

Interesanti, cik naudas šaja pasākumā ieguldīja pašvaldības un organizators? Cik zināms, tad pasākumā reāli naudu ieguldīja organizators un vēl ir palicis parādā muzikantiem. Tad jau iznāk, ka tā pirmkārt ir viņa nauda, kas ietirgota no biļetēm. Un tad sanāk, ka Magone rīkojas ļoti slikti. Ja pasākums noticis lietus dēļ ar zaudējumiem, ko tad aprejat cilvēku? Būtu pašas ņēmušas un kaut ko darījušas, nevis dalījušas svešu naudu...

pirms 9 gadiem, 2009.09.25 18:53

Jānis -valka

-un vēl..- Esmu no cilvēkiem dziedējis, ka Magone šādā veidā risina savas privātās attiecības ar organizatoru par to, ka nav iedots tik caurlaižu, cik ir prasījuši. Cik zinu, kaut kādas divdesmit. Vajadzētu painteresšties tuvāk. Varbūt kāds zin, kā bija patiesībā?

pirms 9 gadiem, 2009.09.25 19:02

Kultūra un Izklaide