Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Fotogrāfi Valkā atskatās uz padarīto pagātnē

Šodien, 27. septembrī, Valkas novadpētniecības muzejā atklās fotogrāfu Ulda Balgas un Alda Dubļāna izstādi "Reflex Antiqua". Tas ir atskats uz daļu no procesa, kas uzsākts pirms 30 gadiem, kad abi autori ieradās uz dzīvi Valkā.

 

Fotogrupu "Reflex" nodibināja un ilgus gadus vadīja A. Dubļāns, jo tā nu sagadījās, ka viņa pieredze tobrīd bija vislielākā. Grupa pēc dažiem aktīva darba gadiem ieguva Tautas studijas nosaukumu un kļuva itin populāra ne tikai Latvijā.

 

 

Studijā viesojās dažādi republikā pazīstami fotogrāfijas lielmeistari, teorētiķi, lektori un daudz tobrīd pilsētas sabiedriski aktīvo cilvēku, jo īpaši mūziķu. Uz izstādes atklāšanu pulksten 15.00 ir aicināti visi, kuri savulaik studijā bija bieži viesi, un arī tie valcēnieši, kuriem ir interese par kādreiz pilsētā notikušajiem kultūras dzīves procesiem.

 

 

 Šī izstāde jau ir bijusi eksponēta Fotogrāfijas muzejā Rīgā, Talsu muzejā, jaunajā bibliotēkā Saldū un tagad kārta pienākusi Valkai, kur tapuši visi ekspozīcijā redzamie darbi.

Kultūra un Izklaide