Fotoreportāzā: Smiltenē operatīvie dienesti satiekas sporta spēlēs 1

Beidzot piepildījusies Smiltenes policistu un ugunsdzēsēju iecere par kopīgiem sporta svētkiem, kuros galvenais nebija uzvara, bet gan kopā būšana.

 

"Tā bija darbinieku iniciatīva, viņi nāca ar priekšlikumu par draudzības sporta spēlēm. Man par viņu iniciatīvu ir liels prieks, tāpēc atbalstīju, kā vien varēju," stāsta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Smiltenes posteņa priekšnieks Jānis Šepters.

 

Ugunsdzēsējs Jānis Medejsis priecājas, ka beidzot ir izdevies noorganizēt šādu pasākumu. "Ideja par kopīgu pasākumu radās jau sen, tad, kad vēl strādāju policijā. Manuprāt, šīs sadraudzības sacensības izdevās. Aprunājoties ar kolēģiem, arī viņi ir gandarīti," saka J. Medejsis.

 

Atrakcijas sporta svētkos, kas risinājās lauku mājās "Kalbakas", bija dažādas, policisti un ugunsdzēsēji sacentās zābaku mešanā, bumbiņu mešanā mērķi, futbolā starp kokiem, netradicionālā volejbolā, kur bumbas vietā spēlēt vajadzēja ar ūdeni piepildītiem baloniem.

 

Jānis Šepters stāsta, ka šādas tikšanās ir vērtīgas, tāpēc VUGD Smiltenes posteņa ugunsdzēsēji ik gadu piedalās kopīgās draudzības spēlēs ar Cēsu un Alūksnes rajona atsevišķiem posteņiem un kolēģiem no Igaunijas.

 

"Viss aizsākās ar kopīgām Valkas un Cēsu rajona ugunsdzēsēju sporta spēlēm. Laika gaitā, lai sacensības kļūtu interesantākas, klāt pieaicināti Apes posteņa ugunsdzēsēji un igauņi," atceras J. Šepters.

 

Sacensībās ir daudz atjautīgu uzdevumu, kurās ietilpst arī elementi no ugunsdzēsēju ikdienas darba. "Ir vērtīgi brīvajā laikā satikties ar kaimiņu rajona cilvēkiem, jo nereti sanāk arī kopā strādāt ugunsgrēkos," uzskata VUGD Smiltenes posteņa priekšnieks.

 

Viņaprāt, nozīmīgi ir arī pārrunāt ikdienas problēmas, iespējams ir kaut kas tāds, ko darba dienas steigā pašiem neizdodas pamanīt.

 

Pirmo reizi šādas sadraudzības spēles rīkos kaimiņi igauņi. Uz tām 8. augustā dosies arī VUGD Smiltenes posteņa ugunsdzēsēji.

Komentāri 1

Kultūra un Izklaide