Gadu mijā Smiltenē būs salūts un balle ar “Apvedceļu” 5

Salūts debesīs uzšausies Baznīcas laukumā pusnaktī no 31. decembra uz 1. janvāri. Šogad uguņošanu veiks firma "Rīgas pirotehnika".

 

Smiltenes pilsētas domes izpilddirektors Uldis Rudzītis informē, ka Baznīcas laukuma stāvlaukums tiks norobežots jau no pulksten 22.00. Savukārt no pulksten 23.30 līdz pulksten 00.30 satiksmei slēgs ielas posmu Baznīcas laukumā no Marijas ielas līdz Pils ielai.

 

Salūtu finansē Smiltenes pilsētas dome sadarbībā ar uzņēmējiem. Pašvaldība aicina iedzīvotājus drošības labad gadumijas sagaidīšanas pasākumu vietās pašiem nelietot pirotehniku, kā arī ievērot norobežojumus ap teritorijām, kurās būs izvietotas pirotehniskās iekārtas.

 

Pēc uguņošanas Smiltenes kultūras un sporta centrā notiks gadu mijas balle. Spēlēs grupa "Apvedceļš" un dīdžejs Blanco.

 

"Apvedceļa" solists Jānis Krūmiņš uzsver, ka gadu mijā grupa ir ar mieru spēlēt tikai savā pilsētā Smiltenē, un to viņi darīs arī šoreiz. Ballētāji redzēs, ka grupas sastāvu ir papildinājis jauns muzikants Mareks Siliņš (taustiņinstrumenti, vokāls). Līdz šim "Apvedceļā" taustiņinstrumentālista nebija.

Komentāri 5

Meitene

hmm,Jaungada balle,bet cena jahaidī 5-7ls,Tas jau par traku.

pirms 12 gadiem, 2008.12.28 22:33

Elmers

Varbūt pietiek mūsu valstī tos salūtus rībināt! Vieniem nav ko ēst, bet citi nezin kā naudu debesīs labāk sadedzināt. Varbūt labāk to naudu izdalīt tiem, kam dzīvē grūti iet! Tādu nav mazums. Vienkārši, atdeve būs lielāka!

pirms 12 gadiem, 2008.12.29 00:48

cosmo

Varbūt pietiek visu laiku vaimanāt,varbūt tomēr lai dome sagādā vizmaz prieku pilsētai,ne jau vienmēr jāskatās ar pesimista skatienu uz dzīvi,to salūtu jau rībina priekš mums, ne dome priekš sevis,tā ka nau ko gausties, bet gan izbaudam to prieku ko gadu mijā mums dāvā,tad jau jāņos ar ugunskurus nededzinam nau ko atmosfēru vasarā sildīt!

pirms 12 gadiem, 2008.12.29 09:29

XXX

To: Meitene
Toties - tas, kurš aizvedīs Tevi uz balli - tas būs īstais. :)))

pirms 12 gadiem, 2008.12.29 09:45

Kultūra un Izklaide