Gatavojamies valstiskās neatkarības svētkiem 5

Šogad Latvijas Valsts proklamēšanas gadadienas svinības Valkas kultūras namā notiks 17. novembrī un tām ir dots nosaukums "Meklējot Latviju, sirdī to taujā".

"Šie svētki ir veltīti 90. gadadienai, kopš Valkā pieņemta valstiskās neatkarības deklarācija. Pasākums būs nedaudz citādāks, kā ierasts iepriekšējos gados," informē svētku režisors Aivars Ikšelis.No pulksten 16.30 apmeklētājus ar glāzi šampanieša sagaidīs Valkas rajona padomes priekšsēdētājs Uldis Birkenšteins un Valkas domas priekšsēdētāja Unda Ozoliņa. Pēc pusstundas sāksies sarīkojuma svinīgā daļa, kurā piedalīsies Ziemeļlatvijas kameransamblis, kuru vada Valdis Drulle. Dziedās arī Latvijā iemīļotais un populārais solists Ingus Pētersons. Vēl priekšnesumus sniegs Ievas Adāvičas vadītais Tautas deju ansamblis "Ieviņa"."Šoreiz nebūs noteiktas ievirzes vienots un monolīts koncerts, jo politiskā situācija un daudzu cilvēku pašsajūta šajā ziņā Latvijā ir fragmentāri sadalīta. Tiem, kuriem tuvāka nopietnāka mūzika, spēlēs kameransamblis, bet, kam vairāk patīk draiskie deju soļi, varēs baudīt "Ieviņas" sniegumu," svētku uzbūves koncepciju skaidro režisors. Lugažu laukumā notiks izrāde "Ugunstango" (varens salūts). Lai gan afišās lasāms, ka izrāde sāksies 20.00, taču, visticamāk, tā notiks stundu vēlāk. Visiem viesiem ir lūgts autobusus un mašīnas uz laukuma nenovietot, un laukums būs slēgts arī gājējiem.Pēc uzveduma sāksies atpūtas sadaļa, kurā spēlēs "Kantoris 04". Ir mainījusies arī svētku mielasta kārtība - nebūs atsevišķu "kungu" un "tautas" galdu. Ikviens, kurš vēlas piedalīties svētku mielastā, līdz 14. novembrim pie Valkas kultūras nama dežuranta, samaksājot astoņus latus, var iegādāties mielasta karti. Līdz ar to būs viens kopējs galds visiem neatkarīgi no amata. Tie, kuri neizmantos šo iespēju, mazajā zālē iekārtotajā kafejnīcā varēs baudīt romantiskus atpūtas mirkļus ar dejošanu pie Mārītes Meļķes vadīto ansambļu "Balta lapa" un "Campari" mūzikas.

Komentāri 5

Smaida

Urrā! Esam pirmie, kas realizē īstu demokrātiju - visi kopā pie viena galda!

pirms 13 gadiem, 2007.11.09 16:51

Anita

Kur var izlasīt par tiem,kurus godina Valkas pilsētā un rajona padome?Neizdodas atrast.Paldies!

pirms 13 gadiem, 2007.11.10 10:31

Piča

Smaidiņ! Tas galds var būt garš un cepetis var atrasties no Tevis tālākajā galda galā! :-)))

pirms 13 gadiem, 2007.11.13 11:39

ak

Tad jau iznāk tā, kuri nevēlas galdu, tad tiem nemaz zālē nav vietas, bet pagrabā, tad jau vai ir vērts vispār apmeklēt pasākumu

pirms 13 gadiem, 2007.11.13 15:39

valcēniete

Vai tiešām mielastu galdus nevar rīkot mazā zālē,jo ,,Kantori -04,,grib dzirdēt daudzi

pirms 13 gadiem, 2007.11.13 15:46

Kultūra un Izklaide