Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gatavojas senioru deju festivālam “Papardes zieds”.

27. jūnijā Blomes pagasta Jeberlejas estrādē jau trešo reizi notiks senioru deju festivāls "Papardes zieds". Senioru deju kolektīvi festivālam var pieteikties līdz 25. jūnijam.

 

Blomes senioru deju kolektīva "Papardes" vadītāja un pasākuma organizatore Ženija Daudziete informē, ka šobrīd jau pieteikušies šādi deju kolektīvi:"Vīgriezes" no Apes"Mežrozītes" no Palsmanes"Pīlādzītis" no Smiltenes"Vijolītes" no Vijciema"Fejas" no Vaidavas"Papardes" no Blomes"Reveranss" no Gulbenes"Salacietes" no Vecates pagasta "Zelta rudens" no Valkas.

 

Deju starplaikos skatītājus ar dziesmām priecēs "Nāburgi" no Valkas.

 

 

"Ideja par šo pasākumu radās, jo mums Blomē ir liela, brīnišķīga estrāde. Mums Blomē ir savs deju kolektīvs, arī apkārtējos pagastos ir daudz dejotāju, tādēļ nolēmām, ka vajag sanākt kopā un sadancoties," stāsta Ž. Daudziete.

 

Viņa piebilst, ka Smiltenes pusē pirmais senioru deju kolektīvs bija "Papardes". Tad izveidojās "Sapnis" Trikātā, pēc tam parādījās arī deju kolektīvi Vijciemā, Smiltenē un Palsmanē.

 

"Senioru dejas ir ļoti vērtīgas veselībai. Eiropā šīs dejas aizsākās tieši kā veselības kustība, bet mēs kā jau latvieši - mums ar to vien nepietiek. Mēs latiņu ceļam augstāk - mākslinieciskā līmenī. Braucam un uzstājamies," spriež Ž. Daudziete. Gadiem bagātākās dejotās ir Smiltenes "Pīlādzītī".

 

Deju kolektīvi, kas vēlas piedalīties festivālā, to var paspēt līdz 25. jūnijam. Telefona numurs - 26229318

Kultūra un Izklaide