Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Grāmatas par Labdarības Robežtirgū saziedotajiem līdzekļiem

Valkas novada bibliotēkas ir sākušas papildināt grāmatu krājumus par IX Labdarības Robežtirgū iegūtajiem līdzekļiem. Valkas novada Centrālās bibliotēkas apmeklētājiem jau ir iespējams saņemt lasīšanai 39 jaunās grāmatas. Tās izvēlētas, domājot par plašu lasītāju loku: ir gan daiļliteratūra, gan nozaru literatūra (grāmatas par vēsturi, psiholoģiju, uzņēmumu vadību, ceļojumu apraksti un ceļveži).

No visa grāmatu klāsta 19 grāmatas paredzētas bērnu un jauniešu vecuma grupai. Piedāvājam grāmatas lieliem un maziem lasītājiem: gan bilžu grāmatas, kas lasāmas kopā ar vecākiem, gan kino stāstus, gan jauniešu romānus.

 Novada bibliotēkās jaunās grāmatas būs pieejamas pēc to centralizētās apstrādes un piereģistrēšanas elektroniskajā grāmatu kopkatalogā.

 Bibliotēkas mājas lapā http://vpb.valka.lv/?p=1539 ir pieejami iegādāto grāmatu saraksti pa bibliotēkām (Valkas novada Zvārtavas un Sēļu bibliotēkas savu krājumu papildinās vēlāk, bet Lugažu bibliotēka vēl nav iesniegusi grāmatu sarakstu).

Kultūra un Izklaide