Grundzālē notiks Smiltenes novada vokālo ansambļu koncerts 3

Šīs nedēļas nogalē Grundzāles kultūras namā notiks nozīmīgs pasākums Smiltenes novada vokālajiem ansambļiem "Mīlestības dziesmu putenī". Ciemos tiek gaidīti viesi no visa novada.

12. februāra pasākums būs ne vien koncerts, bet arī mūsu pusē sen nepieredzēta vokālo ansambļu skate. Tā kā Grundzāles dziedošo dāmu apvienībai "Prieks, kur tu rodies?!" šomēnes aprit trīs gadi, pasākums tiek organizēts mūsu pagasta kultūras namā.

Gaidām ciemos viesus no visa Smiltenes novada un ceram uz tuvāku iepazīšanos ar citu pagastu mazajiem dziedošajiem kolektīviem. Tā būs lieliska iespēja pabūt pašu radītā sirsnīgā gaisotnē un lieku reizi apjaust, ka "maza tēva novadiņa" ļaužu kopā sanākšana spēj priecēt un pozitīvi uzlādēt. Citi varianti vispār nav pieļaujami!" pozitīvi noskaņota ir "Prieks, kur Tu rodies?!" vadītāja Inga Ruka.

Dziedošās grundzālietes ļoti gaida ciemiņus un šo koncertu uztver kā lielo sadziedāšanos. Priekšnesumus vērtēs žūrija. "Tas prieku nemazina. Savulaik piedzīvotais stress dažādās pašdarbības kolektīvu skatēs ir pagaisis no atmiņas, un tādā formā kā toreiz tas gluži vienkārši nevar restaurēties. Arī žūriju gaidām kā viesus, kurai būs iespēja iepazīt Smiltenes novada dziesmu draugus. Savukārt mums būs iespēja parādīt sevi, dalīties priekā un savā sirds dziesmā," saka I. Ruka.

Sestdien Grundzāles kultūras namā koncerts sāksies pulksten 19.00 ar jubilāru uzstāšanos. Kultūras nama vadītāja Anita Rullīte informē, ka skatītājus priecēs arī dalībnieces no Blomes pagasta vokālā sieviešu ansambļa, Smiltenes pagasta "Mantojuma" un Variņu "Sinkopes". Ciemos gaidīta arī Launkalnes pagasta kluba folkloras kopa. Pasākumu vadīs "Prieks, kur tu rodies?!" dalībnieces Dace Purvlīce un I. Ruka.

Pēc koncerta būs groziņu vakars un balle. "Laipni aicinām visus uz koncertu Grundzālē! Ticiet - prieks garantēts!" uz "Mīlestības dziesmu puteni" aicina pasākuma vadītāja.

Komentāri 3

Santaa

Brauciet uz Grundzāli, būs foŗšs koncerts un pēc tam spēlēs grupa "Lustīgais blūmīzers"!

pirms 9 gadiem, 2011.02.07 16:08

Kultūra un Izklaide