Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Grundzālē priecāsies kopā par savu lepnumu 9

Sestdien, 10. decembrī, pulksten 15 visi Grundzāles pagasta iedzīvotāji tiek mīļi aicināti uz lielās egles iedegšanu pie pagasta pārvaldes ēkas.

Grundzāles kultūras nama vadītāja Inga Ruka stāsta, ka šogad iecerēts mazliet vairāk par egles iedegšanu. "Vēlamies sapulcināt pagasta ļaudis, pabūt kopā, papriecāties par savu lepnumu - lielo egli un tās krāšņumu. Cienāsimies ar karstu tēju, piekodīsim klāt piparkūkas, uzdziedāsim kādu dziesmu," uz pasākumu aicina I. Ruka.

Ja kultūras nama vadītājai izdosies īstenot ieceri, tad egles iedegšanas brīdi kuplinās lācis, zaķi un kāds rūķis.

Komentāri 9

jyki

Pabūt kopā ...... nu klibo tā kominikācija pašvaldībai un I. Rukai , jo par šo pasākumu uzzinu tikai šodien 12. decembrī

pirms 8 gadiem, 2011.12.12 12:01

jyki

Žēl, ka tā sanācis. Labprāt uzzinātu, kur Jūs, jyki, meklēt pirms nākamā pasākuma. Iespējams, ka tieši Jūsu mums pietrūka. Afišas bija ierastajās vietās, arī draugu portāla galerijā, "Ziemeļlatvijas" rubrikā tāpat. Ja ir vēl kāds veids, kā izziņot par pasākumiem atsevišķiem cilvēkiem, lūdzu, dariet to zināmu. Labprāt uzklausīsim un mācīsimies.
Ar cieņu,
I.Ruka.

pirms 8 gadiem, 2011.12.12 13:29

Inga R.-jyki

Līdzko būs tam paredzēti līdzekļi, tiks meklēts speciālists, kas to var izdarīt.
Paldies par ieteikumu, ideja tiešām vērtīga.

pirms 8 gadiem, 2011.12.13 13:17

..

Par pasākumu uzzināju jau sen un cilvēku bija pietiekoši daudz.
Inga pati labākā, vismaz kaut kas Grundzālē notiek.
Kad būs kāda diskotēka, ja nemaldos Jums Grundzālē ir viens ļoti labs Dj, kurš labi spēlē. Bet cik dzirdēju, tad vismaz jaunajā gadā kaut kas būs?

pirms 8 gadiem, 2011.12.13 23:49

dzin

Vai to labo Dj var arī nolīgt uz kādas disenītes spēlēšanu! Vai iņam ir sava aparatūra un reģistrēta darbība?

pirms 8 gadiem, 2011.12.14 15:26

jyki

Kāpēc jāpiesaista speciālisti , aizejiet uz bibliotēku 5 metri , izlasiet grāmatu ... un gatava mājas lapa, un tad es varēšu pievienot ''Favorites'' jeb dienu sākt ar šo mājas lapu , nauda arī tiktu ietaupīta , un pats galvenais pagasta iedzivotājs noinformēts .

pirms 8 gadiem, 2011.12.14 16:53

.. - dzin

Man liekās, ka var, tikai sazvanīt nepieciešams un aparatūra viņam ir, esmu kaut kur manījusi, ka viņš spēlē. šķiet, ka DJ Artis. - tā viņu sauca.

pirms 8 gadiem, 2011.12.14 17:21

Kultūra un Izklaide