Grupa “Kreisais pagrieziens” debijas albuma iznākšanu svinēja ballē Mēros 1

"Un tagad, visi pāri, mīļi apskaujieties! Tūlīt skanēs "Jaunības zieds"," dejotājus Birzuļu tautas nama zālē piektdien aicināja Vismants Treisners - Smiltenes grupas "Kreisais pagrieziens" debijas albuma prezentācijas vadītājs.

 

Piekto pastāvēšanas gadu grupa atzīmēja ar sava pirmā albuma "Jaunības zieds" izdošanu. Albums saucas tāpat, kā viena no grupas populārākajām dziesmām.

 

Svētkus "Kreisā pagriezienā" muzikanti kopā ar draugiem un klausītājiem svinēja aizvadītajā piektdienā Bilskas pagasta Mēros, Birzuļu tautas namā. Balle sākās pulksten 22.00 un ilga gandrīz līdz četriem naktī, sapulcējot daudz ļaužu.

 

"Mērus izvēlējāmies tāpēc, ka tur esam daudz spēlējuši un tur ir lieliska publika," skaidro grupas "Kreisais pagrieziens" solists, taustiņinstrumentālists un dziesmu mūzikas autors Dzintars Ziediņš.Grupā muzicē arī: Kristīne Priede (vokāls, bekvokāls), Jānis Silakalns (saksofons) un Aleksejs Oņegins (ģitāra).

 

Dzintars atzīst, ka pēc albuma prezentācijas balles emocijas ir fantastiskas. Vakars izdevies, un cilvēki bijuši apmierināti.

 

Uz skatuves spēlēja ne tikai jubilāri, bet arī citas grupas: "Velves", "Tilts", Viktors Tilčiks ar draugiem. Aizņemtības dēļ neatbrauca grupas "Gregs &Washex" un "Ginc & Es". Taču to ar savu spēli kompensēja "Kreisais pagrieziens", muzicējot publikai vēlreiz.

 

Ballē atpūtās gan jaunieši, gan vidējā un vecākā paaudze. Daudz bija smilteniešu. "Albuma prezentācija ir liels pasākums, un grupa ir forša, - forši dzied," stāsta smilteniete Laura Lubiane. Jauniete, tāpat kā viņas draudzenes, spriež, ka līdzīgus pasākumus biežāk vajadzētu rīkot Smiltenē.

 

Grupas "Kreisais pagrieziens" vēsturi zinošākie ballētāji konkursos nopelnīja grupas plakātus un jauno albumu. Savukārt "Kreisais pagrieziens" pateicās savam galvenajam atbalstītājam - Palsmanes pagasta uzņēmuma "Ziķeri" valdes priekšsēdētājam Dzintaram Zvaigznem. Viņš ir arī dziesmas "Jaunības zieds" vārdu autors.

 

Par grupas atbalstu uzņēmējs aizdomājās, savulaik izlasot "Ziemeļlatvijā" rakstu par "Kreiso pagriezienu" un grupas pirmo dziesmu "Zvaigzne", kas saucas tāpat, kā viņa uzvārds."Dzintaru Ziediņu personīgi iepazinu, kad viņš vasarā strādāja pie manis, lai nopelnītu laivu. Tad es viņu novērtēju, - mērķtiecīgs," saka Dz. Zvaigzne.

 

Grupas "Kreisais pagrieziens" debijas albumā iekļautas 12 dziesmas, arī ar Smiltenes dzejnieču Marikas Svīķes un Regīnas Melzobas vārdiem. Albums ierakstīts smiltenieša Julian studijā "AA Audio ieraksti" Rīgā.

 

Komentāri 1

Anita

Malači! Lai veicās! Arī Alūksniešiem patīk grupa un viņu labvēlis Dzintars Zvaigzne.

pirms 12 gadiem, 2008.11.07 15:07

Kultūra un Izklaide