Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Grupa “Monologs divatā” spēlēs Rīgas pilsētas svētkos

Piektdien Rīgas svētku ietvaros Valkas meiteņu grupa "Monologs divatā" muzicēs pie Kongresu nama. Pēdējā laikā grupai ir vairāki panākumi, kas apliecina - neatlaidīgs darbs dod rezultātus.

 

Grupas dalībnieces Kristīne Plūmīte un Emīlija Veselova, vakar ierodoties redakcijā, aicināja savus fanus un klausītājus ierasties Rīgā pie Kongresu nama pulksten 20.45. Meitenes spēlēs trīs dziesmas. Zināms, ka skanēs "Kaķi" un "Rokenrols". Par trešo kompozīciju vēl esot jāvienojas. Šovasar meitenēm tapuši arī jauni skatuves tērpi - puķaini svārki un krekliņi. Tērpi izsakot mūziķu īsto būtību - puķu meitenes.

 

Vēl viens no grupas panākumiem ir tas, ka meitenes kļuvušas par LMT tīkla mobilo sarunu priekšapmaksas kartes - "O kartes" - atbalstītajiem jaunajiem māksliniekiem. Tas noticis, pateicoties "O kartes" rīkotajai īpašajai akcijai. Ar "O kartes" finansējumu grupai uzfilmēts jauns video klips dziesmai "Kaķi". Klipu var noskatīties interneta vietnē www.apollo.lv sadaļā - Latvijas mūzikas video. "Kaķus" var dzirdēt arī radio stacijā "Naba" un Latvijas Radio2.

 

 

Dziesmas vārdus uzrakstīja grupas trešā dalībniece - Baiba Norlinde, bet mūzika tapusi, sadarbojoties Baibai un Kristīnei. Dziesma ierakstīta Aigara Grāvera mūzikas studijā, pateicoties pirms diviem gadiem rokfestivālā "Borderrock" iegūtajai Radošās apvienības balvai.

 

Sākoties jaunajam mācību gadam, grupas mēģinājumi notikšot Valkā un Rīgā, jo Emīlija mācīsies 12. klasē Valkas ģimnāzijā, Kristīne Latvijas universitātē studēs Komunikācijas zinātnes, bet Baiba kļuvusi par Latvijas Kultūras koledžas audzēkni, kur apgūs mūzikas menedžmentu. Mūziķes vēl pirms mācību sākuma ir apņēmības pilnas pabeigt komponēt vasarā iesāktās dziesmas.

Kultūra un Izklaide