Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Grūtā brīdī vislabāk redzami, kuri ir draugi un nedraugi 7

Sestdien Vijciema bijušā tautas nama vietā notika ļoti plašs Valkas, Smiltenes un Strenču novada mākslinieciskās pašdarbības kolektīvu koncerts, kurā iegūtos ziedojumus paredzēts izmantot ēkas atjaunošanai.

Cik daudz naudas šoreiz savākts, precīzi nav zināms, jo ziedojumu kastīti regulāri papildina, taču to atver tikai reizi pusgadā. Pagasta kultūras dzīves organizētāja Vita Bērziņa domā, ka no balles ieņēmumi varētu būt apmēram 200 latu, jo tajā piedalījās vairāk nekā 100 apmeklētāju.

Koncertā pirmais priekšnesums bija Jērcēnu dzejas teātra uzvedums. Tā vadītāja Ginta Gailīte, jautāta par to, kāpēc trupa ieradusies Vijciemā, atbildēja, ka šajā situācijā nevarēja nebraukt. "Pieteicāmies jau pasen un izteicām vēlmi sniegt nelielu koncertu. Labi atceramies laiku, kad še viss bija skaisti un jauki. Esam te gan dancojuši, gan teātri spēlējuši, dziedājuši un ballējušies. Nākamreiz tiksimies zem jumta," nešaubās Ginta.

Viņai pievienojas arī trupas dalībnieks Aivars Auniņš. "Domāju, ka šis koncerts ir kaimiņa pienākums. Sākotnējās sāpes ir pārdzīvotas, taču solidaritāte tautas nama atjaunošanai ir nepieciešama. Katram var gadīties kaut kas līdzīgs. Šādā akcijā arī izpaužas kaimiņu būšana. Ikdienā var visādi, taču grūtā brīdī vislabāk redzami draugi un nedraugi," uzskata Aivars.

Vairāk lasiet otrdienas "Ziemeļlatvijā".

 

Komentāri 7

lila

Muļķīgs virsraksts, ir jau pasaulē vēl citas lietas un katrs nevarēja tikt. Latviešiem vispār patīk galējības un vārdi - grandiozs, nedraugs, zaglis. Tādi vispārākās pakāpes. Pa vienkāršo nesanāk, kā, piemēram - paldies, kas atbrauca!

pirms 9 gadiem, 2011.08.29 15:22

jana

Skatoties bildes, iedomājos, ka varbūt neko nevajag atjaunot, bet drupās izveidot tādu kā anfiteātri? Būtu kā nevienam. Pašdarbnieki vasarā ņem brīvu, šeit varētu darīt otrādi.

pirms 9 gadiem, 2011.08.29 15:25

SKAUĢE

PAVADA TOMĒR BALTA SKAUDĪBA JO DOMĀ PAR CILVĒKIEM ,PRETĒJI LAUNKALNES TAUTAS NAMAM KAS DUS DIEVA MIERĀ NO VASARAS SĀKUMA,ZĀLE PILNĪGĀ KĀRTĪBĀ UN KADRU JAUTĀJUMS TAČU ARĪ IR ATRISINĀTS.....BET NEKĀ.....

pirms 9 gadiem, 2011.08.29 16:53

Smiltenieši

"Mākoņstūmēji" VISLABĀKIE!!!!!!!!!!
Visur un vienmēr:*

pirms 9 gadiem, 2011.08.30 08:41

Dziga

Varbut var uzriktet rotaciju starp Vijciema un Launkalnes kluba vaditajam. Butu normals salikums;)

pirms 9 gadiem, 2011.08.31 12:47

taisnība

pasākums izskatās izdevies .. labāk rosīties, nevis čīkstēt!
man tikai interesē- vai tad ēka nebija apdrošināta??

p.s. .. man arī patika janas ideja par amfiteātri!!

pirms 9 gadiem, 2011.09.03 09:04

Kultūra un Izklaide