Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izdziedās Daces Purvlīces dziesmas 2

Šo sestdien, 21. maijā, mazi un lieli palsmanieši izdziedās sava pagasta iedzīvotājas Daces Purvlīces sacerētās dziesmas, jau iepriekš suminot viņu gaidāmajā dzimšanas dienā maija nogalē.

Daces dziesmu koncerts Palsmanes kultūras namā sāksies pulksten 20. Dziedās vietējās pamatskolas 4.-9. klašu koris, skolas ansamblis un absolventi, vidējās paaudzes deju kolektīva "Cīrulis" dalībnieki, Grundzāles dziedošo dāmu apvienība "Prieks, kur tu rodies!?", Purvlīču un Kovalu ģimeņu jaunieši.

"Aicinām nākt visus dziesmu draugus un kopā ar Daci izcilāt viņas dziesmu pūru!" uz koncertu "Satiksimies dziesmā" ielūdz Palsmanes kultūras nama vadītāja Aija Zeibote.

D. Purvlīce ikdienā ir mūzikas skolotāja Palsmanes un Grundzāles pamatskolā. Dziesmas viņa sacer kopš bērnības. "Es nekomponēju, bet izdomāju meldiņus, jo komponists ir cilvēks ar diplomu kabatā," teic D. Purvlīce. "Meldiņi pie manis nāk paši, un man ir liels prieks būt šajā radošajā procesā. Tas man ir Dieva dots, un es to izmantoju. Gadiem ritot, pati uz savu veikumu skatos kritiskāk, bet manas dziesmas cilvēki dzied, un man par to prieks."

Pārsvarā palsmaniete sacer dziesmas bērniem, jo vada vietējās pamatskolas kori un ansambli. D. Purvlīces dziesmas izskanējušas arī bijušā Valkas rajona skolēnu dziesmu un deju svētkos.

Palsmanes pagastā joprojām turpinās labdarības akcija "Balta, balta mana sirds". Tajā vāc ziedojumus 40 Smiltenes novada bērniem, kuriem nepieciešama ilgstoša ārstniecība un rehabilitācija. Arī sestdien koncerta "Satiksimies dziesmā" apmeklētāji varēs dot savu artavu, palīdzot bērniem.

Komentāri 2

Vienā dienā - 21.maijā visās malās pasākumi. Kuru apmeklēt? Citu sestdienu nebija neviena.

pirms 9 gadiem, 2011.05.19 22:47

Kultūra un Izklaide