Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izstādē Smiltenē aizvien jauni eksponāti

Rakstījām, ka 14. novembrī Smiltenes kultūras un sporta centrā notika Smiltenes novada amatnieku un mākslinieku izstādes "Mēs Smiltenei" atklāšana. Sākotnēji savus darbus bija iesnieguši 25 novadnieki - gleznotāji, floristi, kokgriezēji, adītāji un citi mākslinieki. Viņu darbi izvietoti kafejnīcas telpā un mazajā zālē.

 

Kultūras centra pasākumu organizatore Zinaida Bērza informē, ka vēl aizvien izstāde tiek papildināta. Piesakās arī jauni mākslinieki un amatnieki. "Mēs nevienam neatsakām, jo tikai tā varam parādīt, cik talantīgi cilvēki dzīvo Smiltenes novadā. Piemēram, tagad bez visas krāšņās ekspozīcijas var apskatīt arī pinumus un adventes vainagus. Ja kāds vēl vēlas, lai arī viņa darbus izliktu publiskai apskatei, var pieteikties, zvanot man 29227562," stāsta Z. Bērza. Esot doma decembrī arī izveidot floristikas darbnīcu, kuru vadīs kāds no izstādes dalībniekiem.

 

Smiltenes novada amatnieku un mākslinieku darbus jau tagad atzinīgi novērtējuši izstādes apmeklētāji. Laba vēlējumi noglabāti atsauksmju grāmatas lappusēs. Ja kāds nav paspējis apmeklēt izstādi, to līdz pat janvārim var izdarīt katru darba dienu no pulksten 12.00 līdz 17.00. "Tā būs atvērta arī brīžos, kad kultūras centrā notiks pasākumi. Piemēram, kādu brīdi pirms koncerta sākuma un pēc," piebilst Z. Bērza.

Kultūra un Izklaide