Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunklidzī izstāde, kurā divus vienādus eksponātus neatrast

Ja kādu nodarbina problēma, ko orģinālu uzdāvināt sev tuvajiem cilvēkiem Visu mīlētāju dienā, tad varam piedāvāt rosinošu ideju - jādodas uz Jaunklidža saieta namu, kur kopš 2. februāra ir atvērta „Radošās dizaina darbnīcas – LIRE” izstrādājumu izstāde. 

Ekpozīcija, kurā ir vairāki desmiti eksponātu, būs aplūkojama divas nedēļas, tomēr der pasteigties, jo visi izstādē izliktie darbi ir nopērkami. Kā ziemellatvija.lv pastāstīja Strenču novada Jaunklidža bibliotēkas vadītāja Līga Rābante, ideja par šāda veida sadarbību ar vietējo uzņēmēju radusies tāpēc, ka pat ne visi vietējie zinot, ka Plāņu pagastā veiksmīgi uzņēmjdarbībā sevi pieteikusi viņu novadniece. Bibliotēkas vadītāja uzsver, ka izstādē nav divu vienādu eksponātu - ir smaržas un krāsu nianšu daudzveidība.

Pērn Vidzemes veiksmes stāstu pieteikumā Līga Riekstiņa par sevi ir teikusi, ka dzīvē vajag uzdrīkstēties. Uzņēmuma “Radošā dizaina darbnīca – LIRE” īpašniece šo atziņu uzskata par savu veiksmes atslēgu. Pirms vairākiem gadiem, kad viņa atgriezusies dzimtajā Strenču novadā, nav nojautusi, ka drīz vien hobijs pāraugs biznesā.

Ja iepriekš teiktais, ir ieinteresējis, droši dodieties uz Strenču novada Jaunklidzi, kur pašā ciemata centrā atradīsies mazo gaismas pili jeb saieta namu. Tajā atradīsiet gan skaistiem un smaržīgiem eksponātiem bagātu izstādi, gan arī interesanta dizaina ēku, kuras interjeru aplūkot būs ne mazāk aizraujoši. 

20160203-1659-screenshot-4.jpg

Kultūra un Izklaide