Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jāņu ielīgošana „Kā tos Jāņus svin Latvijā, Igaunijā un Krievijā”

Trešdien, 22.jūnijā plkst.19.00 Valkas pagasta Lugažu muižas parkā visi līgotāju no tuvākas un tālākas apkārtnes aicināti uz Jāņu ielīgošanu „Kā tos Jāņus svin Latvijā, Igaunijā un Krievijā".

Pasākumā ar savas tautas dziesmām un dejām piedalīsies Valkas pilsētas kultūras nama folkloras deju kopa „Sudmaliņas", Valkas pagasta Sēļu dāmu ansamblis „Romaški", Valgas apriņķa Sangastes folkloras kopa, kā arī vokālais un deju ansamblis „Oduvančiki" no Valgas.

Lietus gadījumā ielīgošanas pasākums notiks Lugažu muižas zālē. Apmeklētājiem līdzi ņemt Jāņu dienas cienastu - sieru un alu.

Uz pasākumu un pēc tā kursēs autobuss: plkst.17.00 - Sēļi, plkst.18.00 - Valgas kultūras nams, plkst.18.10 - Valkas pilsētas kultūras nams.

Kultūra un Izklaide