Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jērcēnietis dosies ceļojumā uz Stokhomu

Ilga Straševska no Dikļiem un Jānis Lellis no Jērcēnu pagasta jau pavisam drīz dosies ģimenes ceļojumos ar Tallink uz Stokholmu. Ar šādu rezultātu noslēdzās Tirdzniecības centra (TC) „Valleta" akcija „Ceļojuma programma ģimenei 5x5". Akcijas uzvarētāji tika noskaidroti publiskā izlozē TC „Valleta" 2 gadu jubilejas svinību noslēgumā.

 

Tallink kruīzu uz Stokholmu visai ģimenei laimējusi Ilga Straševska no Dikļiem un Jānis Lellis no Jērcēnu pagasta. „Ceļojumā doties plānoju decembrī kopā ar meitām. Valletā iepērkamies visai bieži, jo tirdzniecības centrs ir patīkams, tas īpaši patīk jauniešiem, tajā skaitā arī manām meitām," pēc uzvaras loterijā stāsta I. Straševska.

 

Laimīgās anketas īpašnieks Jānis atklāj, ka ceļojums jau saplānots un skaidri zināms ceļojuma datums. „Ceļojumā dosimies visa ģimene kopā. Akcijā piedalīties gadījās pavisam nejauši - visa ģimene iepirkāmies, tādēļ sanāca aizpildīt vairākas akcijas anketas un viena no tām izrādījās veiksmīga," par dalību akcijā stāsta J. Lellis.

 

Abi laimīgo anketu īpašnieki salīdzinoši bieži iepērkas tirdzniecības centrā un abiem šī bijusi pirmā reize, kad piedalījušies un laimējuši balvas TC „Valleta" rīkotā akcijā.

 

„Bija ļoti patīkami organizēt šo akciju, zinot, ka varēsim iepriecināt divas ģimenes. Apkopojot akcijas rezultātus, redzējām, ka ļoti plaši bija pārstāvēti visi Vidzemes novadi, un, patīkami pārsteidza, ka akcijā piedalījās arī ģimenes no tālākiem Latvijas novadiem un pilsētām, piemēram, Jūrmalas, Dobeles u.c. Domāju, tas liecina, ka Valmiera ar savu atpūtas un kultūras programmu, kā arī iepirkšanās iespējām spēj piesaistīt plašu pilsētas viesu un tūristu loku, kas Valmierai sniedz iespējas arī turpmākai attīstībai," komentē TC „Valleta" direktore Dace Sideļska.

Kultūra un Izklaide