Jūlijā Blomē notiks festivāls "Metalshow.lv Open Air"

Šā gada 11.jūlijā un12.jūlijā Valkas rajona Blomes pagasta Jeberlejas estrādē jau ceturto gadu pēc kārtas notiks smagās mūzikas mīļotāju festivāls "Metalshow.lv Open Air", aģentūru LETA informēja koncertapvienības "Gothic" pārstāvis Valdis Bērzvads.

Laika gaitā "Metlashow.lv" kļuvis par lielāko smagās mūzikas festivālu Latvijā, katru gadu pulcējot ap 2000 apmeklētāju.

Festivāls atzīts kā viens no svarīgākajiem alternatīvas mūzikas notikumiem Latvijā, kā arī izpelnījies mūzikas apskatnieku un apmeklētāju atzinību.

Ņemot vērā ar katru gadu pieaugošo apmeklētāju interesi un atbalstu, festivāls šogad būtiski paplašināsies kā teritoriāli, tā muzikāli. Šī gada galvenā inovācija būs divas skatuves, uz kurām uzstāsies ārvalstu un vietējās grupas, muzikāli aptverot vēl nepieredzētas stilistiskās amplitūdas. Otrs jauninājums būs atsevišķa, plašāka telšu pilsētiņa apmeklētāju ērtībām, informēja Bērzvads.

Šobrīd zināms, ka pasākumā uzstāsies grupas "Cradle of Filth", "The Exploited", "Pain", "Agnostic Front", "Skyforger", "Sinister", "TYR", "In Mourning", "Dead Shape Figure", "Thundertale", "Nihilistikrypt", "ANJ", "Heaven Grey", "Preternatural", "Frailty", "Trendkill Method", "Invasion", "Ocularis", "Infernum", "Enhet" un "Cult of Destruction".

Biļetes uz pasākumu iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs.

Kultūra un Izklaide