Kad atjaunos Valkas staciju, tur redzēsim jauniešu darbus par dzelzceļu 2

Sliedes ir gandrīz pieradinātas

Biedrības "Radošo ideju stacija" rīkotais konkurss ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu "Pieradini sliedes" ir noslēdzies un balvas valcēniešiem vakar pasniedza konkursa ekspozīcijā Valkas kultūras nama mazajā zālē.

 

Vairāk nekā puse konkursa dalībnieku bija valcēnieši. Pārējie - no citām Latvijas pilsētām. Foto žanrā tikai par mata tiesu uzvarētājs Ņikita Gavrilovs no Daugavpils apsteidza veicināšanas balvas ieguvēju valcēnieti Reini Doršu.

 

 

"Žūrija ilgi nevarēja izšķirties, kam piešķirt uzvaru," atceras Valkas domes Attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītājs Ernests Lībietis. Ņikita Gavrilovs saņēma arī speciālbalvu no VAS "Latvijas dzelzceļš".

 

Vizuālā mākslā uzvaru svinēja Dāvis Rudzāts, bet pateicības balvas saņēma 10 Valkas mākslas skolas audzēkņi. Filmu žanra vienīgais iesūtītais Reiņa un Dāvja Doršu kopdarbs saņēma veicināšanas balvu.Jāatzīmē, ka pateicības balvas no biedrības "Radošo ideju stacija" saņēma arī visi pārējie konkursa dalībnieki. Konkursa "Pieradini sliedes" darbu izstāde joprojām apskatāma Valkas kultūras nama mazajā zālē.

 

Žūrijas komisijas sēde notika šādā sastāvā: Ernests Lībietis (biedrības "Radošo ideju stacija" valdes priekšsēdētājs - žūrijas komisijas priekšsēdētājs), Armands Gūtmanis (diplomāts), Liene Jackēviča (biedrības "Ideju forums" projektu direktore), Ilze Lībiete (biedrības "Grafikas kamera" valdes priekšsēdētāja, Mākslas akadēmijas pasniedzēja), Alise Ģelze (filmu studijas "Tanka",filmu producente), Jānis Bāliņš (fotogrāfijas eksperts), Vija Hercoga (VAS "Latvijas dzelzceļš" datormāksliniece) un Antra Ludziša (VAS "Latvijas ceļi" Komunikāciju nodaļas vadītāja).

 

Biedrība "Radošo ideju stacija" ir dibināta 2007. gada martā ar mērķi izveidot starptautisko jauniešu kultūras un jaunrades centru Valkā, kā arī īstenot dažādus radošos projektus, iesaistot Latvijas, Igaunijas un citu valstu jauniešus kultūras un mākslas aktivitātēs, tai skaitā pieredzes apmaiņu mūzikas projektu ietvaros, radošo iniciatīvu īstenošanu vizuālās mākslas jomā un citās radošo aktivitāšu jomās.

Komentāri 2

monta

Patīkami, ka Valkā uzradies aktīvs puisis- Ernests Lībietis!

pirms 12 gadiem, 2008.10.25 17:24

juneta

Jauks pasākums jo arī pati tur piedalījos..

pirms 12 gadiem, 2008.10.25 19:46

Kultūra un Izklaide