Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kapela “Bumerangs”: Esam tur, kur mums jābūt

Šā gada šlāgeraptaujā no Valkas rajona piedalās "Šlāgerkvartets" (Viktors un Elita Tilčiki) un kapela "Bumerangs", kuras aktivitātes beidzamajā laikā bija pieklusušas.

Kapelai "Bumerangs" pavasara pusē būs jauni skaņdarbi

 

"Mums nebija jautājuma par piedalīšanos vai nepiedalīšanos šlāgeraptaujā. Mūzikas apritē ir jābūt, tāpēc nekādā pagrīdē neesam ielīduši. Ja kāds ir iedomājies par kapelas pastāvēšanas beigām, tad šādas runas par nāvi ir priekšlaicīgas," smaida grupas dalībnieks Aivars Trēziņš."Bumerangs" šā gada šlāgeraptaujā pašlaik piedalās ar 70. gadu Toma Džonsa hītu "Zaļā zāle". Protams, par sevi allaž jāatgādina, taču spēlēt kapela nekad nav pārtraukusi. "Bumerangs" klausītāju priekšā uzstājās arī gada nogalē. "Zaļā zāle" ir ļoti mīļš skaņdarbs Ventam Krauklim, un tas arī pašlaik aptaujā skan. Vairākus jaunus skaņdarbus ir uzrakstījis Juris Skrajāns, tāpēc pavasarī iecerēts tos ierakstīt studijā. Aranžēšanas stadijā ir ne tikai viņa, bet arī viens Venta gabals. "Dzīvie klasiķi esam tā vai tā, un šajā ziņā nekas nemainīsies," ironizē Aivars. Juris Skrajāns atgādina, ka noruna par to, ka kapela darbosies, kamēr kāds no mūziķiem beigs funkcionēt, ir spēkā. "Idejas, kuru īstenošanu savulaik aizsākām, turpināsim aizstāvēt," sola Juris.

Kultūra un Izklaide