Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Katru mēnesi saņem ceļojumu

Pateicoties labdarības akcijai "Palīdzēsim kopā", šovasar daudz jaunu iespaidu guvuši Smiltenes bērnu centra "Ligzdiņa" audzēkņi no sociāli neaizsargātām ģimenēm un bērni ar īpašām vajadzībām no Latvijas Vājdzirdīgo asociācijas.

"Katru vasaras mēnesi bērni varēja doties vienas dienas ceļojumā, kam gatavojās iepriekš, uzzinot daudz jauna par ekskursijas tematu," stāsta "Ligzdiņas" vadītāja Natālija Gailīte.

Jūnijā tā bija dzīvnieku pasaule un zooloģiskā dārza apmeklējums, jūlijā - 18. gadsimta mūzika un vēstures iepazīšana Rundāles pilī, augustā - sporta un piedzīvojumu nometne Tūjas jūrmalā.

Ciemiņus uzaicināja u - šū treneris Kaspars Meļņikonis un instruktors Artūrs Gailītis. Papildu peldei jūrā un dažādām spēlēm bērni veidoja smilšu skulptūras, vēroja, kā nometnes dalībnieki demonstrē u - šū cīņas paņēmienus, un trenera vadībā arī paši izmēģināja dažus pašaizsardzības paņēmienus.

Pateicoties labdarības akcijai, arī šis brauciens bērniem bija bez maksas.

"Atceroties jauko piedzīvojumu Tūjā, sakām paldies nometnes saimniekiem, firmas "Rimi Latvia" vadībai un visiem ziedotājiem, kuri šovasar uzdāvināja mazturīgajiem bērniem un bērniem ar īpašām vajadzībām tik daudz prieka un iespēju," pateicas N. Gailīte.

Kultūra un Izklaide