Klajā nāks dziedātājas Lienes Šomases pirmais solo albums

Šodien klajā nāks dziedātājas Lienes Šomases pirmais solo albums, kuram dots nosaukums "Vārdos nepateiktais", aģentūru LETA informēja ierakstu kompānijā "Mikrofona ieraksti".

 

Šomases albums būs īpašs ar to, ka tam kā papildu pielikums bez maksas nāks klāt arī dziedātājas video DVD, kurā iekļauts gan dziesmas "Jauna diena" videoklips, gan labākie priekšnesumi no "TV3" šova "Dziedi ar zvaigzni", kurā dziedātāja kopīgi ar Jāni Vinteru plūca uzvaras laurus.

 

 

DVD būs skatāms arī dziesmas "Dzelzsgriezējs" priekšnesums, kas šova laikā izpelnījās ļoti augstu gan skatītāju, gan žūrijas novērtējumu, tāpat tajā būs atrodama seriāla "Svešā dzīve" tituldziesmas video montāža.

 

 

Šomases pirmajā solo albumā būs iekļautas vairākas pilnīgi jaunas dziesmas, kā arī jau populāro dziesmu "Jauna diena", "Tik dīvaini tuvs" un "Ugunskurs" jaunās versijas.

 

 

Viens no albuma īpašajiem pārsteigumiem solās būt grupas "Double Faced Eels" dziesmas "Mīlestība" jaunā versija. Vienu no albuma dziesmām sacerējusi arī pati Šomase.

 

 

Albuma ierakstos piedalījušies vairāk nekā 25 Latvijā pazīstami mūziķi, starp kuriem ir arī Kristaps Krievkalns, Tomass Kleins, Gints Pabērzs, Mārcis Judzis no grupas "Dzelzs vilks", Andris Alviķis, Ervings Znotiņš no grupas "Autobuss debesīs", Kārlis Lācis un daudzi citi.

 

 

Pie studijas pults sēdējuši Gints Stankevičs, Armands Treilihs, Zigfrīds Muktupāvels, Gints Sola, bet lielāko daļu dziesmu miksējis Māris Priede.

 

 

Albuma "Vārdos nepateiktais" noformējumā izmantotas Valta Kleina fotogrāfijas, savukārt dizainu veidojis Toms Gūtmanis.

 

Kultūra un Izklaide