Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Koncertā Variņos uzstāsies viesi

Šo sestdien 17. janvārī arī smiltenieši un apkārtējo pagastu iedzīvotāji var doties uz Variņu tautas namu, kur notiks jaunā gada ieskaņu koncerts.

 

Koncertā uzstāsies vidējās paaudzes deju kopa "Cīrulis" no Palsmanes, sieviešu vokālais ansamblis Ingas Rukas vadībā no Grundzāles un divi Alūksnes rajona kolektīvi - sieviešu vokālais ansamblis no Vidagas un un jauniešu popgrupa "Twister" no Trapenes.

 

Koncerta sākums - pulksten 17.00. Pēc tam no pulksten 19.00 līdz 23.00 turpat tautas namā ir paredzēts pasākums jauniešiem.

 

Variņu tautas namā turpina darboties arī pašu pagasta mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi. "Iespēju robežās centīsimies saglabāt tās tradīcijas, kas mums ir, neskatoties uz ekonomisko situāciju valstī. Jātic, ka tā uzlabosies," saka Variņu tautas nama vadītāja Lolita Balode.

Kultūra un Izklaide