Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ar taureņu spārniem pieskarties...

„[..] taureņi ir sekundes. Un taureņu mākonis ir brīvs laiks, un taureņu svaidīšanās ir vienīgā viņu vērtība šai taisnvirziena pasaulē: viņi liecina, ka ceļš ir par taisnu, lai skaisti dzīvotu, un arī upe tek pārāk taisni. Un arī putns ir par nekustīgu, lai saprastu brīvību.” /I.Ziedonis/

 

Valkas pilsētas kultūras namā 22. aprīlī plkst. 19.00 ar taureņa spārniem skatītāju sirdīm pieskarsies Valkas pilsētas kultūras nama amatiermākslas kolektīvi un, sniedzot no sirds un sirdi izjustu koncertu “Ar taureņu spārniem pieskarties...”, aicinās ziedot ergonomiskajai gultai, kas tik ļoti nepieciešama Valkas novada Sociālās aprūpes nama iemītniekiem.

 

Tā kā kultūras dzīves galvenais radošais balsts ir kolektīvi un virzītājspēki tajos, tad šajā labdarības koncertā tiks sumināti arī Valkas pilsētas kultūras nama ēkas skaistie  90!

Kultūra un Izklaide