Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dzīvās mūzikas koncerts

 8. aprīlī pulksten 21 Smiltenē, jauniešu iniciatīvu centrā „Miteklis” izskanēs žanriski daudzveidīgs koncerts ar trīs grupu piedalīšanos. Koncertu rīko jauniešu komanda „Smiltene Alternative” kurai šis ir jau septītais gads, kad jaunieši organizē mazāka un lielāka formāta dzīvās mūzikas koncertus Smiltenes pilsētā.

   Šoreiz koncertā uzstāsies žanriski visai atšķirīgas grupas. Iespējams viena no senākajām Smiltenes jauniešu rokgrupām „The Missing,” kas savu darbību uzsāka jau divtūkstošo gadu sākumā, kad tās dalībnieki vēl mācījās Smiltenes Ģimnāzijā. Sastāvs ilgus gadus savu darbību bija pārtraucis, bet nu jau aptuveni gadu ir atpakaļ un paspējis piedāvāt jaunas dziesmas, kā arī sniedzis dažas publiskas uzstāšanās. 

   Kā otrā koncertā uzstāsies ilggadīga rīdzinieku rock / heavy metal grupa „Apēdājs,” kura gan dažādos sastāvos, bet ir bijusi aktīva jau vairāk kā divdesmit gadus. Priekš „Smiltene Alternative” komandas šīs grupas koncerts ir neliels eksperiments, jo sastāvs pārstāv vecākai paaudzei tuvāku skanējumu. Bet neskatoties uz to, grupas jaunākā albuma „Sēras” kvalitāte, kā arī augstais novērtējums no Latvijas Metāla Mūzikas Balva kā labākajai koncertgrupai rock / metal mūzikas žanrā 2016. gadā, liek gaidīt „Apēdājs” uzstāšanos ar lielu interesi.

   Koncerta vakaru noslēgs instrumentālā grupa „I L L A” no Liepājas pilsētas.                „I L L A” mūzikā saklausāmas smagnēju mūzikas žanru iezīmes, turpretī arī izteikti melodiskas, skaistas un pat meditatīvas atmosfērisko ģitāru partijas. Grupas 2016. gada pavasarī izdotā debijas ieraksta „Ap to stundas laiku pirms rītausmas” dziesmu programma klausītāju aizvedīs veselā skaņu un sajūtu ceļojumā, iepriecinot gan smagākas mūzikas cienītājus, gan arī klausītājus, kam tuva atmosfēriskās, post - rock mūzikas noskaņa. Sastāvs jau kādu laiku savās dzīvajās uzstāšanās iekļāvis arī taustiņu partijas, kā arī sagatavojis jaunas kompozīcijas, kuras nav dzirdamas debijas albumā.


   Esiet laipni aicināti uz bagātīgu un daudzveidīgu koncertu 8. aprīlī, Smiltenē!


Kultūra un Izklaide