Lielkoncertā uz skatuves kāps arī mūsu "LIDO" 4

Šomēnes, 28. jūnijā, atzīmējot izcilā latviešu dzejnieka  Jāņa Petera 75. jubilejas gadu, 23 kori no 11 Latvijas pilsētām un novadiem gatavojas koncertam „Jānim Peteram - 75 / No Jāņiem līdz Pēteriem…” , kas notiks arēnā „Rīga”. Dalībnieku vidū būs arī smiltenieši - koris "LIDO".

„Esam ļoti gandarīti par iespēju būt šo lielisko koru vidū, izbaudīt mēģinājumu atmosfēru tik ļoti aizrautīgā diriģenta IntaTeterovska vadībā. Mēs priecājamies atkārtoti būt par šāda ievērojama projekta dalībniekiem – 2006.gadā Raimonda Paula 70 jubilejas un reizē Arēna Rīga atklāšanas svētkos arī mūsu „LIDO” dziedātāju balsis ieskandināja plašās arēnas sienas” – tā par piedalīšanos šajos svētkos stāsta kora vadītājas Valda Sedola un Ilze Megne.

Kopā ar  Smiltenes jauniešu kori “LIDO” koncertuzvedumā piedalīsies vairāk nekā 700 koristi, kas pārstāvēs 23 korus no 11 Latvijas pilsētām un novadiem: Liepājas jauktais koris “Laiks”,, Dobeles jauktais koris “Septiņi sapņi” un jauniešu koris “Sadziedis”, Ogres kultūras centra jauniešu koris, Ikšķiles novada jauniešu koris “Soare”, Ķeguma jauniešu koris, Valmieras kamerkoris “Kaķi”, Olaines jauktais koris “Dziesma”, Tukuma jauktais koris “Savējie” un sieviešu koris “Noktirne”. 

Koncertā piedalīsies arī maestro Raimonds Pauls, komponisti Mārtiņš Brauns, Zigmars Liepiņš un Valdis Zilvers.  Dziesmas ar Jāņa Petera dzeju izdziedās Igo, Ance Krauze, Ingus Pētersons, Marija Naumova, Viktors Lapčenoks, Aija Andrejeva, Andris Ērglis, Dainis Skutelis, Dita Lūriņa, Intars Busulis, Antra Stafecka, Atis Auzāns, Jānis Paukštello un Dzeguzīte.


Komentāri 4

Alise

Liels prieks par mūsu Lidoņiem!
Godam spodrina gan skolas, gan pilsētas tēlu! Kaut vairāk mums būtu šādu kolektīvu...

pirms 6 gadiem, 2014.06.03 13:27

Anna

Pašiem dziedātājiem un abām vadītājām gandarījums par iespēju piedalīties tādā pasākumā,kārtējo reizi parādīt,ko spēj šis kolektīvs,mums,smilteniešiem,lepnums,ka viņi mums ir.
Pašiem dziedātājiem tas būs neaizmirstami-grandiozā pasākumā izdziedāt dziesmas,kas mūsu tautai ir un būs gadu desmitiem mīlētas,dziedātas.
Lai stipri spārni arī turpmākajos lidojumos!!!

pirms 6 gadiem, 2014.06.04 08:26

kādreiz dziedāju

Skatos šī pasākuma reklāmas un atmiņā ataust arēnas "Rīga" atklāšanas koncerts-arī es tur dziedāju "LIDO" korī. Man prieks par tagadējo sastāvu, kuri aizvien notur kora līmeni, augstu nes kora karogu un iekļust šāda liela mēroga projektā. Turās!!!

pirms 6 gadiem, 2014.06.05 23:48

"Lido" fans,koristes vectēvs

No vienas puses apskaužu "LIDO" koristus,viņu vadītājas-viņiem ir kārtējā iespēja uzlidot augstu-šoreiz-izdziedāt latviešu klasikā ieejošās mūsu dižgaru R. Paula un J. Petera dziesmas , no otras puses esmu patiesi lepns,ka jaunieši Smiltenē tiek sagatavoti tik augstā līmenī. Šim korim dziedāšana ir mīlestības darbs.

pirms 6 gadiem, 2014.06.06 11:03

Kultūra un Izklaide