Sestā Jūdze dodas uz Silkeborgas kantrī festivālu Dānijā

Latvijas nopelniem bagātākā kantrī mūzikas grupa Sestā Jūdze šonedēļ dodas uz Dānijas vidieni, lai 9.augustā uzstātos uz lielās skatuves vienā no nozīmīgākajiem kantrī mūzikas pasākumiem Eiropā – Silkeborgas festivālā.

 Mūziķi neslēpj, ka par panākumiem Amigo Dzintara Dziesmu pirmajā sezonā iegūtā iespēja uzstāties kopā ar pasaules labākajām žanra grupām būs Sestās Jūdzes nozīmīgākais koncerts un kalpos par tramplīnu tālākai izaugsmei.Silkebrogas kantrī mūzikas festivāls ik gadu notiek jau kopš 1986.gada un kļuvis par vienu no gada svarīgākajiem notikumiem Eiropas kantrī mūzikas cienītāju dzīvē. 

Šogad kopā ar labākajām Dānijas, Vācijas, Nīderlandes un Zviedrijas apvienībām tajā uzstāsies arī viesi no kantrī mūzikas dzimtenes - ASV Wendel Adkins, Kayleigh Leith, Brett Perkins&The Pawnshop Preachers.

«Uzstāšanās uz Silkeborgas kantrī festivāla lielās skatuves mums nozīmē jaunu pakāpienu garā mērķu virknē, ko paši sev esam uzstādījuši un soli pa solim īstenojam. Domājot par tāda mēroga pasākumu, šķiet, jebkuram šā žanra pārstāvim Latvijā, kas apzinās savu vietu, vismaz vienu reizi ir iešāvusies prātā doma, ka nebūtu slikti aizbraukt un uzspēlēt tur. 

Gaidāmo uzstāšanos Silkeborgā droši varam saukt par nozīmīgāko koncertu grupas vēsturē,» saka Sestās Jūdzes līderis Modris Miķelsons. Latviešu koncerts uz lielās skatuves ilgs 45 minūtes un tajā izskanēs gan pasaulē pazīstamas kantrī mūzikas kompozīcijas, gan pašu sarakstītās dziesmas angļu valodā.

Kultūra un Izklaide