Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenē ar koncertu viesosies leģendārās Osokinu dinastijas pārstāvis Andrejs Osokins

23. augustā 19.00 Smiltenes pilsētas Kultūras centra lielajā zālē norisināsies unikāls dueta “Duo LV” kamermūzikas koncerts. Duets ir radies 2009. gadā, un to veido izcilā vijolniece Kristīne Balanas un viens no leģendārās Osokinu dinastijas pārstāvjiem - Andrejs Osokins. Koncerts ir unikāls, jo pirms mākslinieku došanās atpakaļ uz Lielbritāniju, tas norisināsies vien trīs Latvijas pilsētās, un viena no tām ir Smiltene. 


Abi latviešu mūziķi – Kristīne Balanas un Andrejs Osokins - satikās Londonas Karaliskajā mūzikas akadēmijā. Vienotu māksliniecisko vērtību dzīti, abi mūziķi sniedz koncertus Lielbritānijā un Latvijā. Viņus interesē Bēthovena, Brāmsa, Šūmaņa un Prokofjeva partitūras, kā arī patiesa vēlme iepazīstināt plašāku publiku ar retāk atskaņojamiem latviešu komponistu darbiem. Abi starptautiski atpazīstamie latviešu mūziķi ir plūkuši laurus neskaitāmos konkursos, viņi ir tikušies uz skatuves ar talantīgākajiem diriģentiem, orķestriem un kamermūziķiem, kā arī uzstājušies klausītāju piepildītās koncertzālēs. Kristīnes Balanas un Andreja Osokina duets pauž profesionalitāti un virtuozitāti. Viņi iedziļinās komponista pasaulē un atklāj personības unikālās šķautnes, sniedzot saviem klausītājiem pārdomātas un individualizētas skaņdarbu interpretācijas.


Koncerti