Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenē notiks lielkoncerts “Es esmu Latvija”

26. maijā plkst. 19.00 Smiltenes pilsētas Jāņukalna estrādē norisināsies Dziesmu un Deju svētku ieskaņas koncerts “Es esmu Latvija”, kurā uzstāsies Smiltenes novada amatiermākslas kolektīvi.

Par godu Latvijas valsts simtgadē notiekošajiem  XXVI Vispārējiem  latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem, kuri šogad norisināsies no 30. jūnija līdz 8. jūlijam, Smiltenes novads aicina 26. maijā plkst. 19.00 vasaras noskaņu radīt Smiltenē, Jāņukalna estrādē, kopīgi ieskandinot novada amatiermākslas kolektīvu ceļu uz Dziesmu un Deju svētkiem.

Koncerts būs kā neliels ieskats Dziesmu un Deju svētkos, kuros šogad no Smiltenes novada piedalīsies vairāk nekā 500 amatiermākslas dalībnieki. Koncertā piedalīsies Smiltenes novada deju kolektīvi, kori un konkursa “Smiltenes novada Cālis 2018” mazie dziedātāji. Koncertu vadīs Nacionālā teātra aktieri Dita Lūriņa-Egliena un Raimonds Celms un tā režisors ir Valdis Lūriņš. Pēc koncerta plkst. 22.00 visi tiek gaidīti uz šīs vasaras pirmo zaļumballi kopā ar grupām “Labvēlīgais tips” un “Sarīkojumu ansamblis”. Ieejas maksa ballē: 5 eiro.

Latviju veido mūsu domas un darbi, mūsu ikdiena. Arī valsts simtgades svinību galvenais vēstījums skan „ES ESMU LATVIJA”. Šis vēstījums atgādina, ka Latvijas galvenā vērtība ir tās cilvēki. Pārsla Jansone, Smiltenes Kultūras pārvaldes vadītāja, par valsts simtgadē organizētajiem pasākumiem vēsta: “Ar lepnumu par savu Smilteni, novadu, ar ticību par savu Latviju!”, aicinot novada iedzīvotājus svētkus veidot un svinēt kopā, lai tajos radītā kopības sajūta, dzīvotu novadā un Latvijā arī pēc simtgades svinībām.

Kultūra un Izklaide