Smiltenē popularizē alternatīvo mūziku

Sestdien koncertā Smiltenes pilsētas kultūras centrā sevi novadniekiem parādīja jauna, tikai šovasar  dibināta grupa “Genè Kruppa”, kurā muzicē trīs jaunieši, Smiltenes skolu absolventi Daniēls Groza, Tīna Tilčika un Oskars Liukis.

“Esam Rīgas grupa ar saknēm Smiltenē,” rezumē Oskars, kurš ikdienā strādā galvaspilsētā par programmētāju. Tīnas darba vieta ir radio “Capital FM”. 

Daniēls studē Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā un strādā Smiltenes mūzikas skolā, tās audzēkņiem mācot sitaminstrumentu spēli. “Genè Kruppa” sestdien kopā ar vēl citām četrām grupām uzstājās alternatīvās mūzikas neformālās apvienības “Smiltene Alternative” rīkotajā  atmosfēriskās mūzikas koncertā, kas notika Smiltenes kultūras centra lielajā zālē. 

Tajā spēlēja arī grupas “Meklējot Idejas Esamību Rodas Sapratne” un “Illa” no Liepājas, un “Aon” un “Elkupe” no Rīgas.   Vairāk, arī koncerta apmeklētāju viedokļus par alternatīvās mūzikas nākotni Smiltenē lasiet laikrakstā “Ziemeļlatvija” otrdien, 2. decembrī.

Kultūra un Izklaide