Smilteniešus iepriecina “Ziemeļlatvijas” dāvana 15

Ar skatītāju pateicību par jauko, pozitīvām emocijām bagāto pasākumu  Smiltenes pilsētas kultūras centra mazajā zālē aizvadīts  literāri muzikāls vakars  “Tu mūzikā, es dzejā”. Tajā uzstājās dzejniece Anita Anitīna un mūziķis Harijs Užans.

Dziesminieks un komponists Harijs Užans melodijās ir iekļāvis “Ziemeļlatvijas” darbinieces Anitas Kopštāles (Anitas Anitīnas) dzeju, un tagad abu kopdarbu bija iespēja novērtēt arī smilteniešiem, tāpat kā iepriekš - valcēniešiem.

Šis koncerts pavasarīgās noskaņās bija “Ziemeļlatvijas” dāvana saviem abonentiem un viņu draugiem.

Ieeja uz pasākumu bija bez maksas, pateicoties Smiltenes novada Kultūras pārvaldes un Smiltenes pilsētas kultūras centra atbalstam. 

““Ziemeļlatvijas”  specifika nav koncertu organizēšana, taču laikrakstā allaž  ir strādājuši radoši cilvēki, kuri izpaužas arī mākslā,” pirms koncerta klausītājiem stāstot, kā tapusi šī dāvana, piebilda laikraksta “Ziemeļlatvija” galvenā redaktore Ingūna Johansone.

Vairāk lasiet laikrakstā “Ziemeļlatvija” otrdien, 15. aprīlī.

Komentāri 15

sabrinchik

wai smiltene wairs ir tikai kubulina un maskina. warbut vajdzetu wienu par meru un otru par wicemeru iewelet.

pirms 6 gadiem, 2014.04.13 15:47

Tūrists

Ak, kā tu, maldies, tās ir Valkas meitenītes Smiltenē...
Tā teikt: Latvju zīles Kremļa logos, īpaši, šī, meitenīte- baltā atlasa terpā, skaista gan tā

pirms 6 gadiem, 2014.04.13 16:50

Smaida

Kurš tad cits apmeklēs šos pasākumus?

pirms 6 gadiem, 2014.04.14 11:13

bekucis

ha ha! atkal pazīstams cilvēciņš no ziemas miega pamodies! kad tad beidzot būs tā gaidītā izrunāšanās aci pret aci??? a to visu laiku tik caur sociālajiem portāliem un citām komunikāciju ierīcēm k-ko lej... :-D

pirms 6 gadiem, 2014.04.14 16:23

sabrinchik

turistam-
koments gan bij par konkretu foto valkas meitenem nav ne vainas. pieriebušas maskina ar kubulinu visas bildes.omite ar vnucku. da visas avizes pilnas ar abam

pirms 6 gadiem, 2014.04.13 22:20

Elīna

Tev skauž, ka pats netiec visās avīzēs?

pirms 6 gadiem, 2014.04.14 11:12

to sabrinchik

nāc pati uz pasākumiem, tad arī tiksi visās avīzēs!

pirms 6 gadiem, 2014.04.14 16:24

Jocīgā tauta

Te jau sāk kļūt redzama smilteniešu mūžīgā skaudība un nenovīdība, kā pie vilkiem, nekas nav mainījies.
Ko tad tā Kubuliņa un Maskina tev konkrēti ir nodarījušas, ka tāda nepatika? Negribi, neskaties tās avīzes, neviens jau nespiež. Sāc vienreiz pati kaut ko darīt, nevis tikai aplikt citus! Šīs sievietes vismaz atbalsta savu novadu un ir Smiltenes patriotes! Paldies, malači esat!

pirms 6 gadiem, 2014.04.14 16:27

cibriks

maskina ar kubulinu vismaz foršas meičas atšķirībā no tevis!

pirms 6 gadiem, 2014.04.14 21:02

antisabrinchik

to Smaida
ja smiltenē nebūtu maskinas un kubulinas, neviens cits uz kulturas pasakumiem neietu. :)
to Elina
kas par daudz tas par daudz- nelec nu nelec katrā avīzē. ka meitenīt tev pārāk nesakāpj galviņā. :(

pirms 6 gadiem, 2014.04.17 10:54

Elīna K.-Vilne

to antisabrinchik

Mīļā tauta!
Vienmēr esmu pastāvējusi par atklātu un godīgu spēli!
Diemžēl kāds cilvēks jau pacenties manā un Smaidas vārdā sarakstīt iepriekšējos komentārus... Visdrīzāk tas ir tas pats cilvēks, kurš jau arī ir uzsācis šeit kaut ko komentēt un kuram laikam ikdienā nav nekādu citu interešu, kā vien uzskaitīt un sekot līdzi, kurās avīzēs parādīsies Smaida un Kubuliņa. ;) (Tātad - secinājums - pašai sava dzīve ir tik neinteresanta un vienmuļa, ka jādzīvo līdzi citiem, izlejot savas sakrājušās negācijas.)
Cien., sabrinchika, gaidu kad vērsīsies pie manis personīgi un izteiksi visas savas pretenzijas pret mani, nevis rakstīsi šeit un visur citur visādas muļķības, kādas nu cilvēkam bezdarbībā rodas! Diemžēl tas tikai norāda uz ļoti zemu intelekta līmeni.
Ravē dārzu, adi, pavadi laiku ar bērniem, komponē mūziku, glezno - ir taču tik daudz, ko varētu pasākt un parādīt arī citiem cilvēkiem savas prasmes, nevis uzskatīt, ka pie visām tavām personīgajām nelaimēm ir vainojamas kādas citas personas.

pirms 6 gadiem, 2014.04.18 01:22

mīļā tauta

to Elīna K.-Vilne
Meitenīt, tev nudien galvā sakāpis. Tu kā prezidente vērsies pie saviem padotajiem. Vēl vajadzēja tā- mana mīļā latviešu tauta. :) Tā vien, ka būs Latvijā vēl viena prezidente. Bija VVF, tagad būs EKV. Un par tavu intelektu arī var šaubīties, ja pati raksti komentārus, tad tos noliedz. Beigās vērsies pie tautas ar patētiskām rindām. Slikti ir, ja Smiltenē tikai [email protected]ņa apmeklē kultūras pasākumus.

pirms 6 gadiem, 2014.04.21 16:34

zinātājs

Lecīgajai sabrīnai!
Ziemeļlatvijai ir zināmas visas IP adreses un to, kas patiesībā ir rakstījis tos komentāriņus it kā zem Maskinas kundzes un Elīnas kundzes vārda ir pavisam viegli noskaidrot!

pirms 6 gadiem, 2014.04.22 15:02

Elīna K.-Vilne

Mīļo anonīmo cilvēciņ, kas pat kaunās savu vārdu uzrakstīt.
Ja Tev kaut kas nepatīk, vari ziemeļlatviju nepirkt un nelasīt,kā arī vari neapmeklēt portālu, nebāzies iegšā, kur nevajag!
Paldies par uzmanību!

pirms 6 gadiem, 2014.04.22 15:02

oho

nē nu labs! atkal kāds manā vārdā k-ko uzrakstījis! man liekas, ka tai kas te visu laiku uzdodas par citām personām, ir personības dalīšanās un būtu tā kā laiks aiziet pie ārsta, paārstēties!

pirms 6 gadiem, 2014.04.22 15:48

Kultūra un Izklaide