Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“STĀSTI” klausītāju neatstāj vienaldzīgu

Dziedātāja Ieva Sutugova debijas albuma koncerttūrē Valkā uzstāsies kopā ar komponistu Mārtiņu Braunu

Nākamās nedēļas otrajā pusē sāksies dziedātājas Ievas Sutugovas debijas albuma “STĀSTI” koncerttūre. Patiess, emocionāls, dzīvespriecīgs un piesātināts ar dzīves mirkļu un nokrāsu situācijām I. Sutugovas koncerts jau drīzumā notiks Valkā – pilsētā, kurā dziedātāja pati ļoti vēlējās uzstāties. 


“Stāsti” ir emocijām piesātināta stāstu izlase, kas aizved klausītāju simboliskā sajūtu ceļojumā.

Medijos dziedātāja ar spilgtu personību, televīzijas šova “Izklausies redzēts” otrās sezonas zvaigzne  I. Sutugova izteikusies, ka kompozīcijas tapušas dažādos laika posmos, bet visas atspoguļo to, cik ļoti individuālas ir emocijas. Mūzika ir instruments, kas sniedz iespēju dalīties ar šīm personīgajām sajūtām.

I. Sutugova kopā ar savu pavadošo sastāvu, taustiņinstrumentālistu Jāni Miltiņu, ģitāristu un albuma dziesmu autoru Jāni Bērziņu, bundzinieku Dairi Petrauski un basģitāristu Norbertu Skrauci, kā arī bekvovālistēm Elīnu Čamperi un Laimu Miltiņu koncertu Valkas pilsētas kultūras centrā sniegs 15. aprīlī pulksten 19. Īpašais viesis – komponists Mārtiņš Brauns.

Koncertā Valkā skanēs visas diskā iekļautās dziesmas, kā arī skaņdarbi, ar kuriem dziedātāja  skatītājiem jau zināma. Savukārt kopā ar komponistu dziedātāja izpildīs divas jaunas dziesmas, kas komponētas tieši šim debijas albumam, kā arī jau zināmas un klausītājiem iemīļotas M. Brauna kompozīcijas.

Pirms gaidāmā koncerta Valkā “Ziemeļlatvija” uz sarunu aicināja I. Sutugovu. Klausītājiem šī ir lieliska iespēja uzzināt, ko vairāk par dziedātājas sajūtām, izdodot savu pirmo albumu.


- Ko jums nozīmē pašai jaunais albums “Stāsti”?

- Patiesībā tas ir viens liels piedzīvojums, uz kuru esmu gājusi ļoti ilgi, gaidot to īsto laiku un brīdi. Dažādu apstākļu sakritības rezultātā tieši šis bija īstais brīdis. Apzinoties, ka viss ir izdarīts un disks ir iznācis, droši varu teikt – tas man ir tāds dārgums. Lai arī kā varētu dzīvē iet uz priekšu, pirmais albums jebkuram māksliniekam paliks īpašs.


- Februāra beigās jūs savu tuvāko cilvēku un draugu lokā prezentējāt debijas albumu, ar ko jums palika atmiņā šis vakars?

- Visa diena paskrēja acumirklī. Prezentācijas koncerts atmiņā paliks ar emocijām. Šajā vārdā ir ielikts pilnīgi viss – koncerts, apsveikumi, sarunas ar apmeklētājiem. Tas viss bija skaisti un krāšņi! Interesanti, ka gandrīz katram no draugiem un kolēģiem bija sava mīļākā dziesma. Tas ir labi, jo ir sasniegts mērķis – katrai dziesmai ir savs stāsts un katrs cilvēkus uzrunā citādāk. 


Kas bija noteicošais koncerttūres vietu izvēlē?

- Bija pilsētas, kuras man pašai ir ļoti mīļas, vietas, uz kurām vēlējos aizbraukt, un tādas, kurās mūs ļoti vēlējās dzirdēt. Centāmies atrast vidusceļu. Uz Valku vēlējos aizbraukt, jo pēdējo reizi tur viesojos pasen. Savukārt noslēguma koncerts notiks manā mīļajā pilsētā – mājās Dobelē.


- Kāds ir labākais iemesls, lai nelaistu garām jūsu koncertu?

- Ja gribas emocijām bagātu un tajā pašā laikā mierīgu vakaru, kas ļaus kavēties atmiņās. Koncertā tiks izspēlēti dažādi mani stāsti, kuros klausītāji var atrast sev svarīgu tēmu, kas uzjundī apslēptas emocijas. Šī ir iespēja uzlādēties caur mūziku. Es vienmēr cilvēkiem savos koncertos saku, ja jūs vēlaties, droši varat dejot līdzi!


Kultūra un Izklaide