Valkā notiks vokālo ansambļu skate 2

  29.martā Valkas pilsētas kultūras namā notiks  vokālo ansambļu, grupu koncerts – skate.

Tās mērķis ir nodrošināt vokālo ansambļu muzicēšanas tradīciju tālāku attīstību, veicināt māksliniecisko meistarības izaugsmi, apzināt kvantitatīvo un kvalitatīvo sastāvu, kā arī rosināt sabiedrības interesi par vokālo mūziku.

Skatē piedalīsies novada vokālie ansambļi, kas saņem pašvaldības finansējumu, kā arī kolektīvi no kaimiņu novadiem.Skati vērtēs Valmieras un Valkas koru apriņķa virsdiriģents Jānis Petrovskis un biedrības „Latvijas Vokālo ansambļu asociācija” priekšsēdētāja Mārīte Puriņa.

Pēc vietējo grupu atdziedāšanas profesionālās izaugsmes veicināšanai koncertēs XXV Vispārējo Dziesmu un  un XV Deju svētku Lielās balvas un pirmās vietas pusprofesionālo vokālo ansambļu grupā ieguvējs – vokālā grupa „Anima Solla”.

Vokālās grupas „Anima Solla” repertuārā ir iekļauti mūsdienu komponistu oriģināldarbi, tostarp garīga un latviešu folklorā sakņota mūzika. Grupa bieži koncertējusi ārzemēs – gan Baltijas valstīs, gan Rietumeiropā, tāpat arī tālākās pasaules valstīs – Austrālijā un Dienvidkorejā.


Vokālās mūzikas atbalstītāji un interesenti tiek gaidīti plkst. 14.00. Ieeja brīva, ikviens aicināts ziedot mērķim ”Cimzes pieminekļa restaurācija”.

Komentāri 2

avīzīte

kļūdījusies ziemellatvija, ieliekot 23.martu, kam negadās

pirms 6 gadiem, 2014.03.13 08:05

Kultūra un Izklaide