Viens no gada gaišākajiem un pozitīvākajiem pasākumiem (Papildināts ar FOTO)

FOTO - Agnis Melderis

Svētdien,  9. aprīlī,  Smiltenes Kultūras centru  pieskandināja pilsētas  mazo vokālistu konkurss „Cālis 2017”, kurā piedalījās bērni līdz sešu gadu vecumam.

Pavisam konkursā „Cālis 2017” piedalījās 13 mazie vokālisti,  sākot no četru gadu līdz sešu gadu vecumam. Lai mazie dziedātāji justos drošāk, konkursu ieskandināja Evas Uldriķes vadītā ansambļa „Šurumburums” jaunākā grupa. 

 Mazajiem dziedātājiem piešķīra nominācijas, kas visvairāk atbilda konkursanta sniegumam, taču tālāk uz nākamo konkursa kārtu Smiltenes novadā žūrija izvirzīja sešus dalībniekus. Tie bija Marta Gavare (četri gadi); Eva Pavasare (pieci gadi); Dārta Dance (pieci gadi); Kristers Purmalis (pieci gadi); Elizabete Lubiane (pieci gadi); Ketija Anna Masaļska (seši  gadi).

Žūrija, kurā bija Signe Baltere, Inese Celmiņa un Dace Purvlīce, vērtē, ka šis pasākums bija patiešām izdevies un pozitīvām emocijām bagāts. „Ļoti patika tas, ka ir tik liela vecāku atsaucība un ka bērni dziedāja pie klavieru pavadījuma nevis fonogrammas. Visi priekšnesumi bija ļoti interesanti un ar savu odziņu, ”  saka viena no žūrijas loceklēm, Dace Purvlīce.  

Arī pasākuma vadītājas – Madara Vīksniņa un Madara Mūrniece nenoliedz, ka konkurss „Cālis” ir emocijām bagāts pasākums. „Tas ir viens no gada gaišākajiem, pozitīvākajiem un mīļākajiem pasākumiem. Ir milzīgs prieks būt klāt un redzēt to, kā mazajiem konkursantiem veicās, kā arī ir liels prieks, ka dziedātāju ir tik daudz ne tikai pilsētā, bet arī novadā,” stāsta Madara Mūrniece. 

Ļoti priecīga par iespēju startēt nākamajā kārtā ir viena no konkursa laureātēm - Ketija Anna Masaļska. „Ketijai ļoti patīk dziedāt un viņa ir priecīga par to, ko šodien sasniedza. Dziesmiņu, ko viņa izpildīja sauc „Rozā” un arī Ketijas mīļākā krāsa ir rozā, ” lepojās konkursa dalībnieces mamma Valda Krieviņa.


Kultūra un Izklaide