Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Koris “Lido” muzicēs kopā ar pūtēju orķestri

Sestdien, 7. maijā, Smiltenes evaņģēliski luteriskajā baznīcā muzicēs Smiltenes ģimnāzijas jauniešu koris "Lido" un Latvijas Universitātes pūtēju orķestris (Rīga). Sākums - pulksten 16.

"Mīļu lūdzam Smiltenes novada iedzīvotājus apmeklēt koncertu," aicina kora "Lido" diriģente Valda Sedola un koncertmeistare Ilze Megne.

Katrs kolektīvs sniegs nelielu, atsevišķu programmu, bet kopā atskaņos Šeina Vodborna "Roravas mesu". "Tā būs unikāla iespēja dzirdēt kori muzicējam kopā tieši ar pūtēju orķestri," uzsver V. Sedola un I. Megne.

Pūtēju orķestra vadītājs ir Jānis Puriņš, pazīstams kā ilggadējs profesionālā pūtēju orķestra "Rīga" diriģents un Dziesmu svētku virsdiriģents.

Abiem kolektīviem, kuros muzicē jaunieši, ir vietējo un starptautisko konkursu pieredze.

Koncertā solo dziedās smilteniete Dace Gruntmane un Līga Liedskalniņa (Rīga). Flautas solo spēlēs smilteniete Zane Megne, kura arī muzicē šajā orķestrī.

 

Kultūra un Izklaide