Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Koris “Vidzemīte” ielūdz uz jubilejas koncertiem

Smiltenes jauktais koris "Vidzemīte" šogad atzīmē savu 30. dzimšanas dienu. Svinot jubileju, koris aicina klausītājus, bijušos dziedātājus un atbalstītājus uz diviem jubilejas koncertiem.

Koncerti notiks šo svētdien, 20. novembrī, Smiltenes evaņģēliski luteriskajā baznīcā (sākums pulksten 12.30) un 26. novembrī Smiltenes Trīs pakalnu pamatskolā (pulksten 18).

Koris "Vidzemīte" savu jubileju svin ar moto "Mēs esam bagāti, mums pieder viss, Kas ar mums ir noticis!", stāsta kora diriģente Dzidra Jēkabsone.

"Jubilejā atskatāmies uz mūsu darbā sastrādāto bagātību: gandrīz 300 kora dziesmām, neskaitāmiem koncertiem gan Latvijā, gan aiz robežām, līdzdalību Ziemeļu un Baltijas valstu dziesmu svētkos. Tas viss ir neatņemama mūsu dzīves sastāvdaļa," teic Dz. Jēkabsone.

Viņa kori "Vidzemīte" vada no 1990. gada. No 1996. gada korim piepulcējusies otra diriģente Baiba Zveja.Koris ielūdz ikvienu interesentu uz saviem jubilejas koncertiem, kas skanēs ar devīzi "...un dziesma kā rasa sudrabot sāk...".

Kultūra un Izklaide