Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Koristi gatavojas koncertam Smiltenē

Smiltenes kultūras un sporta centrā 10. janvārī pulksten 19.00 notiks diriģenta Ērika Deruma vadīto koru koncerts "Ar Ziemassvētku sajūtu sirdī". Tajā skatītājus ar savu sniegumu priecēs ne vien dziedātāji, bet arī Tautas deju ansambļa "Ieviņa" dejotāji.

 

Koncertā piedalīsies Limbažu sieviešu koris "Kalme", Limbažu vīru koris "Ziedonis", Cēsu skolotāju koris "Beverīna", Raiskuma pagasta jauktais koris, Trikātas pagasta jauktais koris "Trikāta", Trikātas vīru vokālais ansamblis un Smiltenes kultūras un sporta centra jauktais koris "Pakalni". Koncertā ar dejām uzstāsies arī Tautas deju ansamblis "Ieviņa".

 

Diriģents Ēriks Derums teic, ka šis koncerts izveidojies par tradīciju. Iepriekš viņa dziedātāji vienkopus pulcējušies Umurgā (Limbažu pusē), bet tagad pirmo reizi tas notiks Smiltenē.

 

 

"Katru gadu savus dziedātājus aicinu svinēt svētkus, bet tā kā Ziemassvētku laiks visiem ir ļoti noslogots, izlēmu koncertu rīkot janvārī. Arī brīdis, kad var dziedāt Ziemassvētku dziesmas ir pārāk īss - vienīgi decembra nogale. Tagad tās izskanēs janvārī," saka diriģents. Uz koncertu ir aicināts ikviens.

Kultūra un Izklaide