“Korķi” aizkavē pasākumu

Sestdien Vecpiebalgas estrādē notika mūzikas festivāls "Satiksimies Piebalgā", kurā uzstājās arī pazīstami mūziķi no Smiltenes. Pasākumu apmeklēja arī vairāki Valkas rajona iedzīvotāji.

 

"Izlasot "Ziemeļlatvijā" informāciju par pasākumu, kopā ar ģimeni nolēmām to apmeklēt, jo patika tā programma," atklāj smiltenietis Jānis Šepters. Diemžēl apmeklētājiem nācies vilties, jo koncerts sācies ar ievērojamu nokavēšanos, jo bijusi traucēta elektrības padeve.

 

 

 J. Šepters ir pārsteigts par to, ka programmā bijis rakstīts, ka koncerts sākas pulksten 18.00, bet tas pat vēl nebija sācies pēc pulksten 20.00. Smiltenietis atzīst, ka vairs nav izturējis, gājis atpakaļ pie kases atprasīt biļešu naudu, lai varētu doties uz mājām.

 

Sazinoties ar pasākuma koordinatoru Mārtiņu Matisonu, "Ziemeļlatvija" uzzināja, ka tik tiešām pasākums sācies ar nokavēšanos. Viņš atvainojas visiem festivāla apmeklētājiem un sola, ka ķibele ar elektrību nespēs atturēt arī citus gadus rīkot šo festivālu.

 

 

Šogad to apmeklējuši vismaz divi tūkstoši skatītāju, pērn - aptuveni 1400. Viņš atzīst, ka organizatori neesot rēķinājušies ar tik lielu cilvēku atsaucību. To pierāda arī fakts, ka ap diviem naktī tirgotājiem izbeigusies prece.

Kultūra un Izklaide