Latvijas dalībnieki "Pirates of the Sea" iekļūst Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā 1

Latvijas dalībnieki "Pirates of the Sea" ar savu izpildīto dziesmu "Wolves of the Sea" iekļuva starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā.

 

 Šovakar Serbijā norisinājās Eirovīzijas dziesmu konkursa otrais pusfināls, kurā tika noskaidrotas tās desmit valstis, kas tiks pārstāvētas Eirovīzijas finālā.

 

 

No otrā pusfināla dalībniecēm Eirovīzijas finālā tika Horvātija, Dānija, Ukraina, Īslande, Albānija, Zviedrija, Turcija, Gruzija un Portugāle.

 

 

Jau ziņots, ka saskaņā ar konkursa jauno nolikumu šogad 38 valstis, izņemot "lielo" četrinieku - Lielbritāniju, Franciju, Spāniju, Vāciju - un iepriekšējā gada uzvarētāju Serbiju, sadalītas divos pusfinālos.

 

 

No katra pusfināla konkursa finālam kvalificējās tikai desmit dziesmas - deviņas pēc skatītāju balsojuma, bet vienu noteica nacionālo žūriju apvienotais rezultāts.

 

 

No pirmā pusfināla dalībniekiem uz konkursa finālu tika Grieķija, Rumānija, Bosnija-Hercegovina, Somija, Krievija, Izraēla, Azerbaidžāna, Armēnija, Polija un Norvēģija.

Eirovīzijas lielais fināls notiks sestdien, 24.maijā.

Komentāri 1

Fane

Malači mūsējie! Es gan domāju, ka viņi netiks, jo bija daudz spēcīgākas balsis, bet kā tik dzīve negadās.Veiksmi viņiem finālā.Lai gan viņi jau ir izdarījuši daudz.

pirms 13 gadiem, 2008.05.23 08:35

Kultūra un Izklaide