Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Launkalnē atklāj izstādi “Ziedu feja” 3

Šodien 4. martā, kluba zālē atklāj izstādi "Ziedu feja", ko skatītājiem, čakli strādājot, sagādājuši Launkalnes pamatskolas bērni. "Ziedu feja" ievadīs balli, kurā spēlēs grupa "Velves" un kur apmeklētājiem piedāvātas ar ziediem saistītas atrakcijas.

Sākot no pirmdienas, 7. marta, bērnu veidotā ziedu izstāde visu mēnesi būs apskatāma Launkalnes bibliotēkā, informē pagasta kluba vadītāja Liene Strazdiņa. Apmeklētāji varēs gūt pavasarīgas sajūtas, skatoties uz sniegpulkstenītēm, narcisēm, tulpēm un citiem ziediem.

"Koši, pavasarīgi un skaisti!" par bērnu darbiem priecājas Launkalnes pamatskolas direktore Ināra Grundāne. Ziedus dažādās tehnikās darinājuši 1. - 4. klases skolēni un pirmsskolas grupiņu audzēkņi.

"Izstādē būs redzama divu veidu aplicēšana ( izgriezti ziedi un no plēsta papīra darināti ziedi), zīmējumi, origami un kreppapīra puķes," uzskaita I. Grundāne.

Komentāri 3

Runcis

Jā,izstādei nebija ne vainas,arī ballē mūzika bija ļoti laba,vienīgā problēma bija tikai tā,ka nebija īpaši daudz cilvēku,turklāt arī tos pašus dažus cilvēkus kas bija ieradušies,jaunā un "jaukā" kluba vadītāja pacentās aizbaidīt!!!
Šaubos vai pēc šādas "viesmīlības" kāds vēl gribēs braukt uz Launkalnes ballēm.

pirms 9 gadiem, 2011.03.07 18:47

Liene Strazdiņa

Paldies visiem, kas ieradās uz izstādi. Šobrīd izstādi var turpināt aplūkot Launkalnes bibliotēkā. Jā, kā par brīnumu ballē bija maz cilvēku. Žēl, ka liela daļa apmeklētāju, pārkāpa pieklājības normas un manu kabinetu uztaisīja par dzeršanas vietu, kur tika nolieta grīda un izmētāts ēdiens, kaut arī tikai muzikantiem bija atļauts starplaikos tur atpūsties. Nelabprāt, bet spiesta, pēc trīs pieklājīgiem aizrādījumiem, nācās diezgan tieši visiem palūgt atstāt manu kabinetu. Brīdī, kad lūdzu visus atstāt manu kabinetu, zālē, kur spēlēja muzikanti, bija mazāk cilvēku nekā manā kabinetā. Pēc šī incidenta, diemžēl, klubā tika nolemts, ka arī mūziķiem mans kabinets nebūs pieejams. Centos būt tik pieklājīga cik iespējams, iespējams biju pārāk pieklājīga un iecietīga.

pirms 9 gadiem, 2011.03.08 17:21

Runcis

Jā,jā,ļoti pieklājīgi :) Lai nu tā būtu,bet domāju ka dēļ šīs pieklājības arī uz katru balli ierodas arvien mazāk cilvēku,tā ka meklē vien vainu sevī!!!

pirms 9 gadiem, 2011.03.09 19:17

Kultūra un Izklaide